Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Kaip vykdome skolų išieškojimą

Jei po priminimo apie mokėjimą skolininkas nesumoka, gali būti, kad laikas imtis kito žingsnio - skolos išieškojimo. Kuo anksčiau pradėsite skolų išieškojimo procesą, tuo didesnė tikimybė, kad atgausite pinigus.

Kai perduodate mums reikalavimą išieškoti skolą, mes pasirūpiname visu išieškojimu ir bendravimu su skolininku. Visą laiką konsultuojamės su jumis, o jūs galite gauti naujausią informaciją mūsų internetiniame portale. Nepriklausomai nuo to, kiek bylų turite ir ar sumos yra didelės, ar mažos, mes galime jums padėti.

Nagrinėjant bylą yra daug veiksnių, pvz:

  1. Kokia skolos senatis

  2. Kokių veiksmų ėmėtės

  3. Kas yra jūsų skolininkas

Kad ir kokie būtų veiksniai, turime patirties, kad galėtume išnagrinėti bylą taip, kad ji duotų geriausius rezultatus. Skolų išieškojimo paslaugą sudaro įvairūs veiksmai, įskaitant laiškus, SMS žinutes, elektroninį paštą ir telefono skambučius.

Kai Intrum gauna sąskaitą, duomenys peržiūrimi ir patikrinama skolininko informacija. Tada naudojame kelias priemones, kad susisiektume su skolininkų.

Jei nepavyks užmegzti dialogo su skolininku, įvertinsime, ar bylą reikėtų toliau stebėti, ar ieškoti teisinio sprendimo, ar ją nutraukti. Jei byla liks stebėsenos etape, stebėsime skolininko finansų pokyčius ir, jiems pagerėjus, bandysime sudaryti mokėjimo susitarimą.

Daugeliu atvejų taip pat pasirūpinsime, kad jūsų klientas būtų užregistruotas kredito informacijos agentūrose.