Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Tvarumas yra mūsų verslo pagrindas

Tvarumas

Tvarumas yra Intrum verslo pagrindas. Skatiname žmonių, įmonių ir visuomenės tvarumą.

Pastangos užtikrinti tvarumą yra glaudžiai susijusios su mūsų tikslu – tiesti kelią į tvarią ekonomiką. Tai darome padėdami asmenims išbristi iš skolų, teikdami konsultacijas ir paramą finansiniais klausimais ir padėdami įmonėms gauti mokėjimus už parduotas prekes ir paslaugas. Mūsų darbuotojai yra mūsų reikšmingo tikslo dalis ir kasdien atlieka svarbų vaidmenį finansų ekosistemai.

Esame lyderiai kreditų valdymo srityje, todėl kasdien bendraujame su šimtais tūkstančių įsiskolinusių žmonių. Mūsų pareiga su visais elgtis etiškai ir pagarbiai, nustatant aukščiausius rinkos standartus.

“Mūsų tvarumo tikslai yra glaudžiai susiję su Intrum verslo strategija ir tuo, kaip mes kuriame vertę savo klientams ir partneriams.”

Andrés Rubio, Intrum generalinis direktorius ir prezidentas

Visas dėmesys į kliento kelionę

Kreditų valdymas yra strateginė klientų kelionės dalis. Mūsų etiškas elgesys reiškia, kad jūsų klientai yra saugiose rankose.

Skaitmeniniai ir asmeniniai sprendimai

Į klientus orientuota, technologijomis ir duomenimis pagrįsta įmonė, kuri yra paprasta, lanksti, skaitmeninė ir organiškai auganti.

Indėlis į tvarią ekonomiką

Užtikrinti, jog mūsų klientai atgautų mokėjimus, o jų klientai atsikratytų įsiskolinimo problemų, kad abu galėtų visapusiškai funkcionuoti.


Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis