Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Rinkitės mūsų paslaugas

Individualiai pritaikyti priminimai

Priminimai

Intrum derina išsamias mokėjimo procesų žinias su griežtomis procedūromis, kad padėtume jums greičiau atgauti mokėjimą ir kartu išsaugoti gerus santykius su klientu. Mūsų gerai žinomas ir gerbiamas prekės ženklas nurodo jūsų klientams, kad jūsų sąskaitos turi būti apmokėtos laiku, kaip sutarta pirkimo proceso metu.

Skaitykite daugiau › Priminimai

Dažnai užduodami klausimai

DUK - Priminimų paslaugos | Intrum

Kodėl turėčiau naudotis Intrum priminimo paslaugomis?

Yra žmonių, kurie pamiršo apmokėti sąskaitas arba nusprendė atidėti mokėjimą. Kad ir kokia būtų priežastis, Intrum priminimo paslauga parodo, kad naudojatės kredito valdymo eksperto paslaugomis, o tai rodo jūsų klientams, kad į mokėjimus žiūrite rimtai. Jei susiduriate su vėluojančiais mokėtojais, mūsų pagarbus, bet griežtas priminimo metodas gali būti viskas, ko reikia mokėjimui užtikrinti.

Ar Intrum priminimo paslauga turės įtakos mano santykiams su klientais?

Intrum specializuojasi dirbdama su įsiskolinusiais žmonėmis ir įmonėmis, kad užtikrintų mokėjimą jautriai, empatiškai ir profesionaliai. Kadangi mūsų dėmesys sutelktas tik į kreditų valdymą, dažnai galime suteikti geresnę patirtį, susijusią su technologijomis ir mokėjimo būdais, taip pat dirbti su pažeidžiamais klientais. Užtikriname, kad su jūsų klientais būtų gerai elgiamasi, todėl galite juos išlaikyti ilgam.

Ką daryti, jei naudoju priminimus, bet klientai vis tiek nemoka?

Daugelis skolininkų, gavę Intrum priminimą, greitai sumoka arba bent jau susisiekia su mumis, kad aptartume jų galimybes, jei jiems sunku sumokėti. Tiems, kurie neatsiliepia, yra kitų būdų, kaip galime padėti užtikrinti mokėjimą, pavyzdžiui, susisiekti dėl mokėjimo telefonu.

Kodėl rinktis Intrum?

Tarptautinis pasiekiamumas


Geriausias rinkoje mokėjimų valdymas


Aukštos kokybės klientų aptarnavimas


Rinkos lyderis


Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis