Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Mūsų vertybės

Empathy

Mūsų verslo esmė – žmonės ir bendros vertės kūrimas verslui bei visuomenei. Kiekviena situacija yra unikali, už kurios slypi savita socialinė ir ekonominė realybė. Siekiame suprasti žmones ir gerbti skirtingus požiūrius. Su užsakovais ir jų klientais bei savo kolegomis visada elgiamės draugiškai ir pagarbiai. Šis principas suteikia mums galimybę užtikrinti didesnę vertę, rasti prasmę darbe, kurį atliekame, ir galiausiai vykdyti savo bendrą misiją.


Ethics

Darome daugiau, nei privaloma. Esame sektinas pavyzdys savo sektoriuje ir turime ne tik galimybę, bet ir pareigą kurti naujus standartus ir keisti žmonių supratimą apie kreditų valdymą. Sąžiningai elgiamės su visais klientais. Su užsakovais ir partneriais dirbame vadovaudamiesi savo vertybėmis. Kad tai pasiektume, visur laikomės aukščiausių tinkamo ir sąžiningo elgesio standartų.


Dedication

Viena iš didžiausių mūsų stiprybių – visų žmonių entuziazmas ir įsitraukimas. Įsipareigoję kiekvieną dieną būti šiek tiek geresni nei vakar, atskleidžiame geriausias vienas kito savybes. Augame kaip asmenybės ir komandos, kad kurtume savo įmonės ateitį, suteiktume savo užsakovams ir jų klientams didesnę vertę. Mūsų pasaulis nuolat keičiasi ir mes judame į priekį kartu su juo.


Solutions

Vis dėlto svarbiausia yra tai, ką pavyksta įgyvendinti su užsakovais ir jų klientais. Mūsų gebėjimas kurti geriausius sprendimus ir abiem pusėms naudingus scenarijus yra tai, kuo išsiskiriame rinkoje. Dėl novatoriško mąstymo ir kruopštaus darbo viršijame lūkesčius ir savo sektoriuje atliekame stiprių lyderių vaidmenį.


Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis