Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Skolų išieškojimas

Mūsų požiūris, procesai, programinė įranga ir kompetencija užtikrina aukštą išieškojimo koeficientą. Be to, darome viską, ką galime, kad išsaugotume gerus santykius su jūsų klientu. Mūsų darbuotojai išklauso, pataria ir padeda jūsų klientui atsikratyti skolų. 

Taip pat galime padėti, kai turite savo išieškojimo komandą, tačiau reikia papildomų pajėgumų, sezoniškumo metu. Galime tai daryti savo vardu arba naudodami jūsų prekės ženklą.

Specializuoti bylų vadybininkai

Empatiškas ir pagarbus bendravimas telefonu

Aukštas išieškojimo koeficientas

Lanksčios galimybės


Dažnai užduodami klausimai

DUK - Skolų išieškojimas | Intrum

Kodėl skolų išieškojimą turėčiau patikėti kitiems?

Nesvarbu, ar esate maža, ar didelė telekomunikacijų, finansinių paslaugų ar komunalinių paslaugų įmonė, manome, kad turėtumėte turėti galimybę susitelkti į tai, ką darote geriausiai, o ne rūpintis, kaip atgauti mokėjimus. Uoliai ir sąžiningai tvarkydama vėluojančius mokėjimus, Intrum padeda greičiau susigrąžinti pinigus, todėl galite sutelkti dėmesį į verslo plėtrą.

Skolas išieškote mano įmonės ar savo vardu?

Tai priklauso nuo jūsų. Kai kurie užsakovai pageidauja naudotis mūsų patikimo ir gerbiamo vardo privalumais, tačiau kiti renkasi išieškojimą jų įmonės vardu. Tokiu atveju su jūsų klientais susisieksime naudodami jūsų prekės ženklą. Bet kuriuo atveju jums bus teikiamos tokios pat puikios paslaugos ir suteikiama prieiga prie mūsų technologijų, duomenų ir analizės.

Kaip sužinoti daugiau?

Intrum su užsakovais dirba įvairiais būdais, priklausomai nuo jų poreikių ir reikalavimų. Nepriklausomai nuo jūsų dydžio ir apimties, mes teikiame platų paslaugų spektrą ir turime ilgametę patirtį. Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galime jums padėti, susisiekite su mumis.

Kodėl rinktis Intrum?
  • Tarptautinis pasiekiamumas
  • Geriausias rinkoje mokėjimų valdymas
  • Aukštos kokybės klientų aptarnavimas
  • Galimos teisinės paslaugos
Kaip jausis mano klientai?

Intrum laikosi etiško požiūrio į skolų išieškojimą, dirba su asmenimis ir organizacijomis, kad sudarytų prieinamus ir tvarius mokėjimo planus. Padedame savo klientams klestėti rūpindamiesi jų klientais, todėl galite būti tikri, kad šie svarbūs santykiai yra saugiose rankose.

Kodėl verta rinktis Intrum kaip skolų išieškojimo partnerį?

Ieškote patikimo partnerio, galinčio padėti su vėluojančiais mokėjimais ir skolų išieškojimu? Štai keletas darbo su Intrum privalumų.

Skaityti daugiau>>


Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis