Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Tarptautinis išieškojimo centras

Tarptautinis išieškojimo centras „Intrum Hub“ leidžia centralizuoti išieškojimo veiklą įvairiose šalyse, prisitaikyti prie vietos reguliavimo reikalavimų ir užtikrinti individualų požiūrį į klientą. Siūlome vieną prieigos tašką jūsų išieškojimo reikmėms visoje Europoje, o tai reiškia, kad galite sumažinti kredito valdymo operacijų sudėtingumą ir pagerinti pinigų srautus bei efektyvumą.

Naudodamiesi „Intrum Hub“ gausite:

Centralizuotą paslaugą

Bendrą ataskaitų teikimą ir valdymą

Vieną kontaktinį asmenį visom operacijoms

Vieną integraciją


Dažnai užduodami klausimai

DUK - Tarptautinis išieškojimo centras | Intrum

Kas, jei mūsų verslas plečiasi?

Tai ne problema. Pagrindinis „Intrum Hub“ skolų išieškojimo paslaugos privalumas yra tas, kad ji gali augti kartu su jūsų įmonės poreikiais ir be vargo aptarnauti daugiau rinkų, nereikalaujant didelių IT pokyčių ir sutarčių pakeitimų.

Ar galime gauti vieną bendrą sutartį visoms savo rinkoms?

Taip, Intrum siūlo vieną sutartį su atskirais priedais kiekvienai rinkai. Tai suteikia pranašumą, kad plečiant veiklą nereikia rengti naujos sutarties, nes galima tiesiog pridėti priedą. Tai supaprastina derybų ir administracinį procesą.

Nerimauju dėl savo įmonės reputacijos

Žinome, kad prekės ženklas yra svarbus. Su visais skolininkais elgiamės etiškai ir sąžiningai, nustatome finansines aplinkybes ir bendradarbiaujame su fiziniais ir juridiniais asmenimis, kad sudarytume realius ir tvarius mokėjimo planus.

Ar šis sprendimas taikomas tik tam tikroms paslaugoms?

Šis sprendimas neriboja mūsų paslaugų, be to, galima derinti paslaugas įvairiose šalyse. Pavyzdžiui, galima centralizuotai valdyti skolų išieškojimo ir priminimų procesą. Intrum bendradarbiauja su klientais, kad sukurtų jų poreikius atitinkančias paslaugas.

Kiek mokėsiu?

Naudodamiesi šia paslauga už kiekvieną šalį mokate rinkos kainą. Taip užtikrinama konkurencinga kainodara nepriklausomai nuo vietos. Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos.

O kaip dėl tolesnių veiksmų?

Šis sprendimas taip pat sudaro pagrindą centralizuotai stebėti jūsų sąskaitas interneto portale. Portale galite stebėti savo bylas, kad ir kur jos būtų tvarkomos ir valdomos.

Kaip tai veikia?

„Intrum Hub“ veikia kaip pagrindinis taškas atsakingas už visus sutarties veiklos vykdymo aspektus. Tai leidžia jūsų organizacijai palaikyti vientisumą ir keistis duomenimis, taip sumažinant vidinio kredito valdymo proceso sudėtingumą.

Prijungę jūsų organizaciją prie tarptautinio išieškojimo centro, užtikriname, kad visos mūsų paslaugos būs sinchronizuotos. Intrum rūpinasi visu koordinavimu ir užtikrina, kad jūsų bylas teisingai tvarkytų vienas iš atitinkamos šalies biurų, vadovaudamasis vietos teisės aktais ir mokėjimų kultūra. Intrum valdo visą informacijos srautą. Grįžtančią informaciją centralizuoja sukuriant vieną bendrą ataskaitą. Taip vienoje ataskaitoje aiškiai apžvelgiamos jūsų bylos, nepriklausomai nuo to, kur jos tvarkomos.

Išieškojimas užsienyje – industrijos iššūkiai

Pagrindinis iššūkis, su kuriuo susiduria pasaulinės įmonės, yra gauti savo verslo apžvalgą iš kredito valdymo perspektyvos. Naviguoti įvairiose teisinėse srityse gali būti sudėtinga, ypač kai kalbama apie labai reglamentuojamą skolų išieškojimo sritį.

Skaityti daugiau>>

“Esame ten kur mūsų reikia ir kada reikia. Užtikriname, kad jums būtų sumokėta, apsaugodami jūsų prekės ženklą, reputaciją ir verslą.”

Ilva Valeika, Intrum direktorė Baltijos šalyse

Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis