Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Skolų išieškojimas užsienyje

Stebėsime mokėjimus, priminsime klientams, kada reikia juos atlikti ir surinksime pinigus, jei mokėjimai nebus atlikti laiku. Siūlome puikų aptarnavimą - jūsų klientai ir užklausos bus patikimose rankose, nepriklausomai nuo kalbos barjero ar laiko juostų skirtumo. Sutaupykite laiko ir pinigų bei sumažinkite verslo riziką.

180 aptarnaujamų rinkų

Naujausia informacija apie vietos praktiką

Vietinė patirtis

Stiprus ir gerbiamas prekės ženklas


Dažnai užduodami klausimai

DUK - Skolų išieškojimas užsienyje | Intrum

Kaip atgausiu pinigus?

Kai išieškojimas bus įvykdytas, visas mums sumokėtas lėšas pervesime į jūsų sąskaitą.

Kaip galiu sekti išieškojimo procesą?

Turėsite prieigą prie Klientų portalo 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Jame galėsite matyti, kas buvo išieškota, taip pat vykdomų ir uždarytų bylų duomenis. Pateikiama informacija yra labai detali – individualių bylų lygmeniu.

Kur vykdote išieškojimus?

Galime teikti išieškojimo paslaugas bet kurioje jūsų verslo vykdymo vietoje. Intrum turi tarptautinį partnerių tinklą, suteikiantį mums prieigą išieškojimui visame pasaulyje. Visi partneriai laikosi griežtų sutarčių sąlygų ir vietinių įstatymų, todėl galite būti tikri, kad jūsų sąskaitos tvarkomos etiškai ir laikantis reikalavimų.

Kaip galėčiau perduoti sąskaitas išieškojimui?

Saugiai ir patogiai perduoti sąskaitas išieškojimui galite mūsų klientų portale.

Kas suteiks informacijos iškilusiems klausimams?

Turėsite vietinį paskyros vadybininką, kuris užtikrins, kad jūsų ir jūsų klientų patirtis būtų sklandi.

Kiek turiu mokėti?

Mokestį imame tik tuo atveju, jei išieškojimas yra sėkmingas. Kai susisieksime su jūsų klientu ir išieškosime pinigus, mums bus sumokėta tam tikra surinktų pinigų dalis. Mūsų mokesčiai priklauso nuo skolos senaties, vertės, vietos ir profilio (įmonės ar fizinio asmens).

Kaip visa tai veikia?

 • 1

  Užpildykite skolos išieškojimo užsienyje formą.

 • 2

  Kai surinksime visą informaciją apie jūsų kliento tipą (B2C, B2B, tarptautinis ar kt.) atsiųsime paslaugų kainos pasiūlymą. Atsakymą iš mūsų gausite per 48 valandas.

 • 3

  Kai pasirašysime sutartį, atsiųsime jums prisijungimo prie klientų portalo informaciją kartu su instrukcijomis kaip pateikti visus reikalingus duomenis.

 • 4

  Viskas! Galite sukelti su skola susijusius dokumentus į Intrum klientų portalą. Jame matysite visus mūsų veiksmus, skolos statusą, grąžintų pinigų kiekį.


Globalus verslas susiduria su mokėjimų iššūkiais

Vis labiau globalėjančioje visuomenėje įmonės gali pasiekti klientus visame pasaulyje. Tai puiki žinia verslui, tačiau kartu kyla ir nemažai kreditų valdymo iššūkių.

Skaityti daugiau>>

“Turėdami kreditų valdymo specialistus, paslaugas ir sprendimus visose pasaulio šalyse, suprantame, kaip užtikrinti sklandžius mokėjimus bei apsaugoti jūsų prekės ženklą, reputaciją ir verslą.”

Ilva Valeika, Intrum direktorė Baltijos šalyse

Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai