Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Skolos pirkimas

Skolos, kurias nurašėte kaip neatgautinas, vis dar gali būti vertingos. Mūsų investicijų komanda specializuojasi perkant neveiksnias paskolas visose turto klasėse – tiek su įkeistu, tiek su neįkeistu turtu. Portfelių pirkimas gali būti teikiama kaip atskira paslauga, o taip pat kaip ir gautinų sumų administravimo tęstinis procesas.

Neveiksnių sąskaitų pardavimas atlaisvina likvidumą, sumažina nuostolius ir taupo jūsų laiką. Taip pat galime padėti jūsų klientams siūlydami jiems individualius mokėjimo planus, leidžiančius per tam tikrą laiką atsikratyti skolų.

Intrum perka nurašytas skolas iš įvairių įmonių, įskaitant kredito įstaigas, privačias ir valstybines įmones bei vyriausybines institucijas.

Pagerinti pinigų srautai

Individualūs mokėjimo planai skolininkams

Sumažinti nuostoliai

Atlaisvinti ištekliai


Dažnai užduodami klausimai

DUK - Skolos pirkimas | Intrum

Kodėl skolų išieškojimą turėčiau patikėti kitiems?

Nesvarbu, ar esate maža, ar didelė telekomunikacijų, finansinių paslaugų ar komunalinių paslaugų įmonė, manome, kad turėtumėte turėti galimybę susitelkti į tai, ką darote geriausiai, o ne rūpintis, kaip atgauti mokėjimus. Uoliai ir sąžiningai tvarkydama vėluojančius mokėjimus, Intrum padeda greičiau susigrąžinti pinigus, todėl galite sutelkti dėmesį į verslo plėtrą.

Skolas išieškote mano įmonės ar savo vardu?

Tai priklauso nuo jūsų. Kai kurie užsakovai pageidauja naudotis mūsų patikimo ir gerbiamo vardo privalumais, tačiau kiti renkasi išieškojimą jų įmonės vardu. Tokiu atveju su jūsų klientais susisieksime naudodami jūsų prekės ženklą. Bet kuriuo atveju jums bus teikiamos tokios pat puikios paslaugos ir suteikiama prieiga prie mūsų technologijų, duomenų ir analizės.

Kaip sužinoti daugiau?

Intrum su užsakovais dirba įvairiais būdais, priklausomai nuo jų poreikių ir reikalavimų. Nepriklausomai nuo jūsų dydžio ir apimties, mes teikiame platų paslaugų spektrą ir turime ilgametę patirtį. Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galime jums padėti, susisiekite su mumis.

Kodėl rinktis Intrum?
  • Tarptautinis pasiekiamumas
  • Geriausias rinkoje mokėjimų valdymas
  • Aukštos kokybės klientų aptarnavimas
  • Galimos teisinės paslaugos
Kaip jausis mano klientai?

Intrum laikosi etiško požiūrio į skolų išieškojimą, dirba su asmenimis ir organizacijomis, kad sudarytų prieinamus ir tvarius mokėjimo planus. Padedame savo klientams klestėti rūpindamiesi jų klientais, todėl galite būti tikri, kad šie svarbūs santykiai yra saugiose rankose.

Skolos pardavimas – išlaisvintas kapitalas ir pagerintas klientų aptarnavimas

Neįvykdytų įsipareigojimų portfelio atkūrimas reikalauja laiko ir pastangų, kurias jūsų įmonė galėtų investuoti kitur. Dėl neapibrėžtumo, susijusio su nuostolių rizika, sunku sudaryti biudžetą ir numatyti grąžą.

Skaityti daugiau>>


Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis