Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Priminimų paslaugos

Puikiai išmanydami žmonių mokėjimo įpročius ir mokėjimo tendencijas, galime pritaikyti mokėjimo priminimų dizainą ir dažnumą kiekvienam jūsų klientui individualiai.

Naudodamiesi mūsų priminimų paslaugomis, sutaupysite laiko ir užtikrinsite, kad jūsų sąskaitos būtų griežtai apmokamos nurodytu laiku. Turime sprendimus visiems poreikiams, kurie suteikia jums visišką kontrolę ir lankstumą.

Individualiai pritaikyti priminimai

Greitesni mokėjimai

Stiprus prekės ženklas

Nuosekli ir greita komunikacija


Dažnai užduodami klausimai

DUK - Priminimų paslaugos | Intrum

Kodėl turėčiau naudotis Intrum priminimo paslaugomis?

Yra žmonių, kurie pamiršo apmokėti sąskaitas arba nusprendė atidėti mokėjimą. Kad ir kokia būtų priežastis, Intrum priminimo paslauga parodo, kad naudojatės kredito valdymo eksperto paslaugomis, o tai rodo jūsų klientams, kad į mokėjimus žiūrite rimtai. Jei susiduriate su vėluojančiais mokėtojais, mūsų pagarbus, bet griežtas priminimo metodas gali būti viskas, ko reikia mokėjimui užtikrinti.

Ar Intrum priminimo paslauga turės įtakos mano santykiams su klientais?

Intrum specializuojasi dirbdama su įsiskolinusiais žmonėmis ir įmonėmis, kad užtikrintų mokėjimą jautriai, empatiškai ir profesionaliai. Kadangi mūsų dėmesys sutelktas tik į kreditų valdymą, dažnai galime suteikti geresnę patirtį, susijusią su technologijomis ir mokėjimo būdais, taip pat dirbti su pažeidžiamais klientais. Užtikriname, kad su jūsų klientais būtų gerai elgiamasi, todėl galite juos išlaikyti ilgam.

Ką daryti, jei naudoju priminimus, bet klientai vis tiek nemoka?

Daugelis skolininkų, gavę Intrum priminimą, greitai sumoka arba bent jau susisiekia su mumis, kad aptartume jų galimybes, jei jiems sunku sumokėti. Tiems, kurie neatsiliepia, yra kitų būdų, kaip galime padėti užtikrinti mokėjimą, pavyzdžiui, susisiekti dėl mokėjimo telefonu.

Išieškojimas jūsų įmonės vardu

Suprantame, koks svarbus įmonėms yra prekės ženklas. Todėl sukūrėme išieškojimą jūsų įmonės vardu sprendimą, kad galėtumėte kitaip naudotis rinkoje pirmaujančiomis kreditų valdymo paslaugomis.

Skaityti daugiau>>

Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis