Paskelbta naujausia 2021 m. „European Consumer Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Skolų išieškojimas

Kai užsakovai perduoda mums bylą, jau žinome, kad jiems reikia atgauti pinigus greitai ir patikimai.

Mes sutelkiame dėmesį į Jūsų skolos išieškojimą, taigi Jūs galite sutelkti dėmesį į augimą

Tikime, kad nepriklausomai nuo to, ar esate didelė bendrovė, dirbanti telekomunikacijų, finansų ar komunalinių paslaugų sferoje, ar maža vieno asmens įmonė, turėtumėte susitelkti į tai, ką darote geriausiai, o ne į tai, kaip atgauti uždelstus mokėjimus. Griežtai, kruopščiai ir sąžiningai valdydama mokėjimus, „Intrum“ padės Jums greičiau atgauti lėšas ir sumažinti kredito sumą. Todėl Jūs galėsite sutelkti dėmesį į tai, ką mokate geriausiai – savo verslo vystymą.

Skolų išieškojimas

Sėkmingas verslas priklauso nuo nuspėjamų pinigų srautų valdymo ir gerų santykių su klientais. Nesumokėjus Jūsų klientui laiku, „Intrum“ gali išieškoti skolą, nedarydama įtakos Jūsų ir kliento santykiams.

Nuo 1898 m. „Intrum“ yra neginčytinai rinkoje pirmaujanti kreditų valdymo bendrovė, sukaupusi neprilygstamos patirties klientų mokėjimų valdymo ir stebėsenos procesuose.

Individualiai pritaikyta savitarnos svetainė „IntrumWeb“ suteikia galimybę matyti visas skolas Jūsų įmonei ir atsiskaitymų būklę. Be to, Jūs galite jaustis saugiai žinodami, jog prireikus „Intrum“ galės skolą išieškoti teisinėmis priemonėmis.

  • Aukščiausio lygio stebėsenos procesai ir mokėjimų valdymo priemonės.
  • Intrum“ padaliniai įsikūrę 24 šalyse, o partnerių tinklas apima 160 šalių.
  • Išsaugomi geri santykiai su klientais gerbiant jų neliečiamybę.

Skolų priežiūra

Vėluojantys mokėjimai Jūsų verslui – tai papildomos nereikalingos išlaidos. Užuot nurašę skolą kaip beviltišką, visą skolos stebėsenos procesą galite perduoti „Intrum“. Mes palaikome ryšius su klientu ir Jūsų vardu išieškome galutinį mokėjimą. „Intrum“ turi neprilygstamos skolų valdymo patirties ir žinių. Mūsų stebėsenos sistema suteikia galimybę tinkamu laiku imtis reikiamų veiksmų ir užtikrinti, kad būtų galutinai atsiskaityta nesugadinant santykių su klientais.

  • „Intrum“ kreditų išieškojimo žinios ir patirtis užtikrina greitą atsiskaitymą.
  • Taupome Jūsų laiką ir administravimui skiriamus pinigus.
  • Tvirta, pagarbą pelniusi „Intrum“ reputacija reiškia, kad galime pagreitinti mokėjimus Jums.

Skolos pirkimas

Net nurašius gautiną sumą, ji vis tiek gali turėti tam tikrą vertę. „Intrum“ gali perimti Jūsų skolą. Tai iškart padidins Jūsų pinigų srautą ir padės Jūsų klientui.

Dažnai išlaidos, patirtos mėginant susigrąžinti skolą iš neatsiskaičiusio kliento, viršija skolos dydį. „Intrum“ gali perimti iš Jūsų skolą už tam tikrą jos nominaliosios vertės procentą, kuris priklauso nuo skolos kokybės.

Paprastai tai naudinga irJūsų klientui, nes „Intrum“ gali pasiūlyti individualių planų, kurie suderinami pagal kiekvieno kliento galimybes atsiskaityti. „Intrum“ gali įsigyti skolų iš bet kuriame sektoriuje dirbančių ir įvairių dydžio įmonių, įskaitant kredito įstaigas, privačias ir viešąsias įmones.

  • Greitai pardavus nesusigrąžintą skolą, pagreitėja pinigų srautai.
  • Tai naudinga ir Jūsų klientui, nes atsiveria naujos atsiskaitymo galimybės.
  • Sumažinami nuostoliai, patiriami dėl negrąžinamos skolos.

Susisiekite su mumis