Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Kokios skolų išieškojimo paslaugos jums reikia?

Kreditų valdymas

Skolų išieškojimas

Ar jūsų klientas vis dar nemoka po to, kai išsiuntėte priminimus? Galbūt jums reikia pastiprinti pajėgumus? Padėsime jūms susigrąžinti mokėjimus.

Skaitykite daugiau › Skolų išieškojimas

Sutaupykite laiko ir pinigų bei sumažinkite verslo riziką

Skolų išieškojimas užsienyje

Kai turite klientų įvairiose šalyse, gali būti sunku laiku gauti mokėjimus. Turėdami 25 padalinius ir pasaulinį partnerių tinklą, mes pasiruošę padėti.

Skaitykite daugiau › Skolų išieškojimas užsienyje

Neišieškotos skolos gali būti vertingos

Skolos pirkimas

Skolos, kurias nurašėte kaip neatgautinas, vis dar gali būti vertingos. Mūsų investicijų komanda specializuojasi perkant neveiksnias paskolas visose turto klasėse – tiek su įkeistu, tiek su neįkeistu turtu. Portfelių pirkimas gali būti teikiama kaip atskira paslauga, o taip pat kaip ir gautinų sumų administravimo tęstinis procesas.

Skaitykite daugiau › Skolos pirkimas

Globalus skolų išieškojimas

Tarptautinis išieškojimo centras „Intrum Hub“

Ar jūsų įmonei sunku valdyti išieškojimo veiklą keliose šalyse? Dabar galite turėti vieną skolų išieškojimo partnerį visose jurisdikcijose.

Skaitykite daugiau › Tarptautinis išieškojimo centras „Intrum Hub“

Teisminis išieškojimas

Teisinės paslaugos

Po nesėkmingų bandymų geranoriškai susigrąžinti skolas kreipimasis į teismą kartais yra efektyviausias būdas išspręsti ilgalaikius ginčus su skolininkais.

Skaitykite daugiau › Teisinės paslaugos

Dažnai užduodami klausimai

DUK - Skolų išieškojimas | Intrum

Kodėl skolų išieškojimą turėčiau patikėti kitiems?

Nesvarbu, ar esate maža, ar didelė telekomunikacijų, finansinių paslaugų ar komunalinių paslaugų įmonė, manome, kad turėtumėte turėti galimybę susitelkti į tai, ką darote geriausiai, o ne rūpintis, kaip atgauti mokėjimus. Uoliai ir sąžiningai tvarkydama vėluojančius mokėjimus, Intrum padeda greičiau susigrąžinti pinigus, todėl galite sutelkti dėmesį į verslo plėtrą.

Skolas išieškote mano įmonės ar savo vardu?

Tai priklauso nuo jūsų. Kai kurie užsakovai pageidauja naudotis mūsų patikimo ir gerbiamo vardo privalumais, tačiau kiti renkasi išieškojimą jų įmonės vardu. Tokiu atveju su jūsų klientais susisieksime naudodami jūsų prekės ženklą. Bet kuriuo atveju jums bus teikiamos tokios pat puikios paslaugos ir suteikiama prieiga prie mūsų technologijų, duomenų ir analizės.

Kaip sužinoti daugiau?

Intrum su užsakovais dirba įvairiais būdais, priklausomai nuo jų poreikių ir reikalavimų. Nepriklausomai nuo jūsų dydžio ir apimties, mes teikiame platų paslaugų spektrą ir turime ilgametę patirtį. Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galime jums padėti, susisiekite su mumis.

Kodėl rinktis Intrum?
  • Tarptautinis pasiekiamumas
  • Geriausias rinkoje mokėjimų valdymas
  • Aukštos kokybės klientų aptarnavimas
  • Galimos teisinės paslaugos
Kaip jausis mano klientai?

Intrum laikosi etiško požiūrio į skolų išieškojimą, dirba su asmenimis ir organizacijomis, kad sudarytų prieinamus ir tvarius mokėjimo planus. Padedame savo klientams klestėti rūpindamiesi jų klientais, todėl galite būti tikri, kad šie svarbūs santykiai yra saugiose rankose.

Kodėl rinktis Intrum?

Tarptautinis pasiekiamumas


Geriausias rinkoje mokėjimų valdymas


Aukštos kokybės klientų aptarnavimas


Galimos teisinės paslaugos


Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis


Sužinokite daugiau