Paskelbta naujausia 2021 m. „European Consumer Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Skolų išieškojimas

Kai užsakovai perduoda mums bylą, jau žinome, kad jiems reikia atgauti pinigus greitai ir patikimai.

Mes sutelkiame dėmesį į Jūsų skolos išieškojimą, taigi Jūs galite sutelkti dėmesį į augimą

Tikime, kad nepriklausomai nuo to, ar esate didelė bendrovė, dirbanti telekomunikacijų, finansų ar komunalinių paslaugų sferoje, ar maža vieno asmens įmonė, turėtumėte susitelkti į tai, ką darote geriausiai, o ne į tai, kaip atgauti uždelstus mokėjimus. Griežtai, kruopščiai ir sąžiningai valdydama mokėjimus, „Intrum“ padės Jums greičiau atgauti lėšas ir sumažinti kredito sumą. Todėl Jūs galėsite sutelkti dėmesį į tai, ką mokate geriausiai – savo verslo vystymą.

Skolų išieškojimas

Sėkmingas verslas priklauso nuo nuspėjamų pinigų srautų valdymo ir gerų santykių su klientais. Nesumokėjus Jūsų klientui laiku, „Intrum“ gali išieškoti skolą, nedarydama įtakos Jūsų ir kliento santykiams.

Nuo 1898 m. „Intrum“ yra neginčytinai rinkoje pirmaujanti kreditų valdymo bendrovė, sukaupusi neprilygstamos patirties klientų mokėjimų valdymo ir stebėsenos procesuose.

Individualiai pritaikyta savitarnos svetainė „IntrumWeb“ suteikia galimybę matyti visas skolas Jūsų įmonei ir atsiskaitymų būklę. Be to, Jūs galite jaustis saugiai žinodami, jog prireikus „Intrum“ galės skolą išieškoti teisinėmis priemonėmis.

 • Aukščiausio lygio stebėsenos procesai ir mokėjimų valdymo priemonės.
 • Intrum“ padaliniai įsikūrę 24 šalyse, o partnerių tinklas apima 160 šalių.
 • Išsaugomi geri santykiai su klientais gerbiant jų neliečiamybę.

Tarptautinis skolų išieškojimas

Kai Jūsų įmonė turi klientų visame pasaulyje, įsitikinti, kad Jums bus sumokėta ir tai bus atlikta laiku, gali būti sunki ir sudėtinga užduotis. „Intrum“ teikia paslaugas visose šalyse, kuriose Jums gali prireikti partnerio.

Turėdama 24 padalinius ir pasaulinį partnerių tinklą, „Intrum“ teikia skolų išieškojimo paslaugas 180-yje šalių. Mes pažįstame rinką, o mūsų padaliniai ir partneriai, veikiantys šiose rinkose, užtikrins, kad Jums būtų sumokėta laiku. Mes žinome, kaip susitarti su Jūsų klientais, neatsižvelgiant į kalbą ar laiko zoną, be to, mes pažįstame vietos verslo praktiką ir kultūrą. Siūlydami tokias paslaugas, kaip mokėjimų stebėsena, priminimo paslaugos ir išieškojimo paslaugos, mes visada naudojamės naujausiais vietos rinkos duomenimis.

 • Platus tarptautinis tinklas apima 180 rinkų.
 • Stiprus ir gerbiamas prekės ženklas pagreitina atsiskaitymus.
 • Mes pažįstame vietinę rinką ir turime naujausių rinkos duomenų.

Sklandus atsiskaitymo procesas skatina pardavimą

Įsitikinti, kad su Jumis bus atsiskaityta laiku, gali būti sudėtinga, kai Jūs žengiate į kitas rinkas. Naudodamiesi „Intrum“ tarptautinėmio išieškojimo paslaugomis, sutaupysite laiko, pinigų ir pastangų patenkant į naujas rinkas su mažesne rizika savo verslui.

Skolų priežiūra

Vėluojantys mokėjimai Jūsų verslui – tai papildomos nereikalingos išlaidos. Užuot nurašę skolą kaip beviltišką, visą skolos stebėsenos procesą galite perduoti „Intrum“. Mes palaikome ryšius su klientu ir Jūsų vardu išieškome galutinį mokėjimą. „Intrum“ turi neprilygstamos skolų valdymo patirties ir žinių. Mūsų stebėsenos sistema suteikia galimybę tinkamu laiku imtis reikiamų veiksmų ir užtikrinti, kad būtų galutinai atsiskaityta nesugadinant santykių su klientais.

 • „Intrum“ kreditų išieškojimo žinios ir patirtis užtikrina greitą atsiskaitymą.
 • Taupome Jūsų laiką ir administravimui skiriamus pinigus.
 • Tvirta, pagarbą pelniusi „Intrum“ reputacija reiškia, kad galime pagreitinti mokėjimus Jums.

Skolos pirkimas

Net nurašius gautiną sumą, ji vis tiek gali turėti tam tikrą vertę. „Intrum“ gali perimti Jūsų skolą. Tai iškart padidins Jūsų pinigų srautą ir padės Jūsų klientui.

Dažnai išlaidos, patirtos mėginant susigrąžinti skolą iš neatsiskaičiusio kliento, viršija skolos dydį. „Intrum“ gali perimti iš Jūsų skolą už tam tikrą jos nominaliosios vertės procentą, kuris priklauso nuo skolos kokybės.

Paprastai tai naudinga irJūsų klientui, nes „Intrum“ gali pasiūlyti individualių planų, kurie suderinami pagal kiekvieno kliento galimybes atsiskaityti. „Intrum“ gali įsigyti skolų iš bet kuriame sektoriuje dirbančių ir įvairių dydžio įmonių, įskaitant kredito įstaigas, privačias ir viešąsias įmones.

 • Greitai pardavus nesusigrąžintą skolą, pagreitėja pinigų srautai.
 • Tai naudinga ir Jūsų klientui, nes atsiveria naujos atsiskaitymo galimybės.
 • Sumažinami nuostoliai, patiriami dėl negrąžinamos skolos.

Susisiekite su mumis