Skolų išieškojimas

Kai užsakovai perduoda mums bylą, jau žinome, kad jiems reikia atgauti pinigus greitai ir patikimai.

Mes sutelkiame dėmesį į Jūsų skolos išieškojimą, taigi Jūs galite sutelkti dėmesį į augimą

Tikime, kad nepriklausomai nuo to, ar esate didelė bendrovė, dirbanti su telekomunikacijų, finansų ar komunalinių paslaugų sferoje, ar maža vieno asmens įmonė, turėtumėte susitelkti į tai, ką darote geriausiai, o ne į tai, kaip atgauti pradelstus mokėjimus. Griežtai, kruopščiai ir sąžiningai valdydama pradelstus mokėjimus, „Intrum“ padės Jums greičiau atgauti lėšas ir sumažinti gautinas sumas. Todėl Jūs galite dėmesį sutelkti į tai, ką darote geriausiai – savo verslo vystymą.

Skolų išieškojimas

Sėkmingas verslas priklauso nuo nuspėjamų pinigų srautų valdymo ir gerų santykių su klientais. Nesumokėjus Jūsų klientui laiku, „Intrum“ gali išieškoti skolą, nedarydama įtakos Jūsų ir kliento santykiams.

Nuo 1898 m., Intrum yra neginčytinai rinkoje pirmaujanti kreditų valdymo bendrovė, kuri yra sukaupusi neprilygstamos patirties klientų mokėjimų valdymo ir stebėsenos procesuose.

Individualiai pritaikyta savitarnos svetainė „IntrumWeb“ suteikia galimybę matyti visas skolas Jūsų įmonei ir atsiskaitymų būklę. Be to, Jūs galite jaustis saugiai žinodami, jog prireikus „Intrum“ galės skolą išieškoti teisinėmis priemonėmis.

 • Aukščiausio lygio stebėsenos procesai ir mokėjimų valdymo priemonės.
 • Intrum“ padaliniai įsikūrę 24 šalyse, o partnerių tinklas apima 160 šalių.
 • Išsaugosime Jūsų santykius su klientais gerbdami klientų neliečiamybę.

Tarptautinis skolų išieškojimas

Kai Jūsų įmonė turi klientų visame pasaulyje, įsitikinti, kad Jums bus sumokėta ir tai bus atlikta laiku, gali būti sunki ir sudėtinga užduotis. „Intrum“ teikia paslaugas visose šalyse, kuriose Jums gali prireikti partnerio.

Turėdama 24 padalinius ir pasaulinį partnerių tinklą, Intrum teikia skolų išieškojimo paslaugas 180 šalių. Mes pažįstame rinką, o padaliniai ir partneriai veikiantys šiose rinkose užtikrins, kad Jums būtų sumokėta laiku. Mes žinome, kaip susitarti  su Jūsų klientais, neatsižvelgiant į kalbą ar laiko zoną, mes pažįstame vietos verslo praktiką ir kultūrą. Siūlydami tokias paslaugas, kaip mokėjimų stebėsena, priminimo paslaugos ir išieškojimo paslaugos, mes visada naudojamės naujausiais vietos rinkos duomenimis.

 • Platus tarptautinis tinklas apima 180 rinkų.
 • Stiprus ir gerbiamas prekės ženklas pagreitina atsiskaitymus.
 • Mes pažįstame vietinę rinką ir turime naujausius rinkos duomenis.

Sklandus atsiskaitymo procesas skatina pardavimą

Įsitikinti, kad su Jumis bus atsiskaityta laiku, gali būti sudėtinga, kai Jūs žengiate į kitas rinkas. Naudodamiesi „Intrum“ tarptautinėmio išieškojimo paslaugoma, sutaupysite laiko, pinigų ir pastangų patenkant į naujas rinkas su mažesne rizika savo verslui.

 

Skolų priežiūra

Vėluojantys mokėjimai Jūsų verslui lemia nereikalingas išlaidas. Užuot nurašę skolą kaip beviltišką, visą skolos stebėsenos procesą galite perduoti „Intrum“. Mes palaikome ryšius su klientu ir Jūsų vardu išieškome galutinį mokėjimą. „Intrum“ turi neprilygstamos skolų valdymo patirties ir žinių. Mūsų stebėsenos sistema suteikia galimybę tinkamu laiku imtis reikiamų veiksmų ir užtikrinti, kad būtų galutinai atsiskaityta, nesugadinant Jūsų santykių su klientais.

 • „Intrum“ kreditų išieškojimo žinios ir patirtis užtikrina greitą atsiskaitymą.
 • Taupome Jūsų laiką ir administravimui skiriamus pinigus.
 • Tvirta, pagarbą pelniusi „Intrum“ reputacija reiškia, kad galime pagreitinti mokėjimus Jums.

 

Skolos pirkimas

Net nurašius gautiną sumą, ji vis tiek gali turėti tam tikrą vertę. „Intrum“ gali perimti Jūsų skolą. Tai iškart padidins Jūsų pinigų srautą ir padės Jūsų klientui.

Dažnai išlaidos, patirtos mėginant susigrąžinti skolą iš neatsiskaičiusio kliento, viršija skolos dydį. „Intrum“ gali perimti iš Jūsų skolą už tam tikrą jos nominaliosios vertės procentą, kuris priklauso nuo skolos kokybės.

Paprastai tai naudinga irJūsų klientui, nes „Intrum“ gali pasiūlyti individualius planus, kurie suderinami pagal kiekvieno kliento galimybes atsiskaityti. „Intrum“ gali įsigyti skolas iš bet kuriame sektoriuje dirbančių ir įvairių dydžio įmonių, įskaitant kredito įstaigas, privačiąsias ir viešąsias įmones.

 • Greitai pardavus nesusigrąžintą skolą, pagreitėja pinigų srautai.
 • Tai naudinga ir Jūsų klientui, nes atsiveria naujos atsiskaitymo galimybės.
 • Sumažinami nuostoliai, patiriami dėl negrąžinamos skolos.