Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

5 patarimai, kaip pagerinti savo likvidumą

Mažosios įmonės gali susidurti su pavėluotais mokėjimais - daugelis jaučia spaudimą sutikti su ilgesniais terminais, nei patogu. Taigi ką galite padaryti, kad pagerintumėte savo verslo likvidumą?

Nors išlaikyti likvidumą gali būti sudėtinga, parengėme keletą patarimų, kurie padės jūsų įmonei išlaikyti judėti į priekį.

Suprantame, kad daugelio mažų įmonių finansai yra riboti, o vėluojantys mokėjimai gali kelti bankroto grėsmę. Griežta išlaidų ir pajamų kontrolė reiškia, kad pinigų turite tada, kai jų reikia.

Padarykite likvidumo apžvalgą

Naudodamiesi likvidumo biudžetu galite planuoti ateitį, žinodami, kada sąskaitoje turėsite pakankamai pinigų apmokėti išlaidas. Nuolat stebėdami situaciją, galite kontroliuoti padėtį ir imtis veiksmų prieš susiduriant su sunkumais

Sutrumpinkite kredito terminą

Laikas, kuris praeina nuo produkto ar paslaugos pardavimo iki pinigų banke, turi didžiulę įtaką pinigų srautams. Šis laikas turėtų būti kuo trumpesnis, nes jūsų suteiktas kreditas paprastai neužstatomas kliento turtu. Nepamirškite:

- Įveskite greitą atsiskaitymo tvarką, kad greičiau gautumėte mokėjimus.

- Sąskaitoje faktūroje nurodykite kuo trumpesnį mokėjimo terminą.

Abi šios priemonės sutrumpina kredito laikotarpį, o tai reiškia, kad apskaitoje turite daugiau nuosavų pinigų.

Planuokite operacijas pagal pelno biudžetą

Veiklos rezultatų biudžetas - tai kitoks veiklos planavimo būdas, o ne tik likvidumo vertinimas. Jame apžvelgiama, kiek kainuoja verslo vykdymas, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu gautomis pajamomis. Tai suteikia informacijos apie tai, kiek pelningas ar nepelningas yra jūsų verslas.

Grįžkite prie neapmokėtų sąskaitų

Gali būti daug priežasčių, kodėl klientas laiku nesumokėjo. Kai kurie jų susiduria su pinigų srautų problemomis, kiti blogai administruoja, o kai kurie vėluoja sąmoningai.

Lengva daryti prielaida, tačiau tolesni veiksmai, laiku primenantys apie skolas, yra paprastas žingsnis, galintis išspręsti daugelį problemų.

Kontroliuokite finansus

Vykdydami verslą turite daugybę dalykų, kuriuos reikia stebėti. Užtikrinkite tinkamą pagalbą finansų valdymui. Galėsite laisvai plėtoti verslą, žinodami, kad jūsų finansai yra saugūs ir būsite įspėti, jei į ką nors reikės atkreipti dėmesį.

Daugeliui įmonių reikia specialistų pagalbos. "Intrum" yra idealiai pasirengusi padėti mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios susiduria su sunkumais, kad joms būtų laiku sumokėta. Pasinaudodami savo duomenimis, žiniomis ir patirtimi, užtikrinsime saugius mokėjimus, kartu pasirūpinsime jūsų klientais ir apsaugosime jūsų reputaciją.