Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Tikslas, misija ir vizija

Tikslas, misija ir vizija

Tikslas

Mūsų tikslas – prisidėti prie tvarios ekonomikos kūrimo žmonėms, įmonėms ir visai visuomenei.

Mūsų klientai naudojasi mūsų kreditų valdymo paslaugomis, norėdami laiku gauti mokėjimus, leidžiančius investuoti, samdyti ir plėsti savo verslą. Jų vardu padedame asmenims, turintiems finansinių sunkumų, rasti tinkamus ir tvarius mokėjimo sprendimus, pritaikytus jų poreikiams ir aplinkybėms. Tai pagerina jų gyvenimo kokybę, leidžia sutelkti dėmesį į savo svajones ir tikslus. Mūsų darbuotojai tobulėja siekdami pokyčių, o ekonomika ir visa visuomenė klesti.


Misija

Padedame įmonėms klestėti rūpindamiesi jų klientais.

Intrum mokėjimo sprendimais ir kredito bei išieškojimo paslaugomis padedame įmonėms gauti mokėjimus už parduotas prekes ir paslaugas. Aptarnaujame apie 80 000 įmonių ir kasdien užmezgame daugiau nei 250 000 kontaktų su užsakovų klientais. Pagrindinį dėmesį skiriame vertės kūrimu verslui ir visuomenei. Tai naudinga ne tik įmonėms, nes su jomis atsiskaitoma laiku, bet ir piliečiams, nes jie atsikrato skolų. Esame verslo, vyriausybių ir kitų suinteresuotųjų šalių partneriai kuriant tvarią ekonomiką.


Vizija

Užtikrinti pasitikėjimą ir pagarbą visų, kurie teikia ir gauna kreditus

Intrum užsakovai bei jų klientai mums yra vienodai svarbūs. Žinome, kad etiškas ir sąžiningas elgesys su žmonėmis veda į teigiamus pokyčius. Tik bendradarbiaudami ir ieškodami tinkamų sprendimų galime užtikrinti, kad įmonės gautų mokėjimus, o visuomenė galėtų klestėti. Ne tik laikomės įstatymų ir taisyklių, bet ir vadovaujamės savo vertybėmis, kurios leidžia siekti aukščiausių veiklos standartų.


Sužinokite, kaip galime padėti jums ir jūsų organizacijai

Dirbkite su mumis