Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Tobulėjame siekdami pokyčių

Intrum, tai galimybių aplinka. Čia esate skatinami, įkvepiami ir remiami augti. Jūsų asmeninis ir profesinis tobulėjimas yra svarbus siekiant bendro tikslo.

Tai, ką darome Intrum, yra svarbu visuomenei, ekonomikai, ateičiai. Kad ir kokias pareigas eitumėte, prisidėsite prie vertybėmis besivadovaujančios įmonės, turinčios tvirtą ir tvarų veiklos tikslą. Tikslą, kuris duoda aiškią ir tiesioginę naudą mums visiems.

Neribotos tobulėjimo galimybės

Mes, rinkos lyderiai, privalome išlikti priekyje. Todėl mūsų įmonėje vyrauja nuolatinio mokymosi kultūra, nesibaigiantis asmeninis ir profesinis tobulėjimas, savarankiška lyderystė, kuri ne tik skatinama, bet ir aktyviai remiama.

Kad ir kokį vaidmenį atliktumėte įmonėje Intrum, turėsite daugybę puikių galimybių ugdyti stipriąsias puses, ieškoti įvairių iššūkių, kurti savo ateitį ir padėti kitiems pasinaudoti savo patirtimi. Intrum, yra jūsų vieta, kur galite išsikelti ir, svarbiausia, pasiekti drąsiausius ir didžiausius tikslus.

Tvarus ir reikšmingas tikslas

Kiekvienas Intrum darbuotojas atlieka svarbų vaidmenį prisidedant prie tvarios ekonomikos kūrimo. Padėdami paprastiems žmonėms spręsti skolų problemas praktiškai, mes padedame savo užsakovams atgauti mokėjimus. Tai padeda įmonėms augti. Taip kuriama tvari ekonomika, kuri naudinga visai visuomenei.

Ši paprasta, bet labai svarbi misija lemia viską, ką darome, įkvepia kiekvieną mūsų sprendimą ir motyvuoja kiekvieną mūsų veiksmą. Tai mus suvienija ir uždega. Kiekviena diena teikia pasitenkinimą, turi prasmę ir tikslą.

Tarptautinė aplinka

Intrum yra tarptautinė rinkos lyderė. Mūsų dydis ir įtaka reiškia ne tik stabilumą, saugumą ir pagarbą industrijoje. Tai taip pat atveria neįtikėtinas galimybes: nuo bendradarbiavimo ir labai įvairių tarptautinių karjeros galimybių iki inovacijų kūrimo ir pasaulinių standartų nustatymo. Dalydamiesi žiniomis, patirtimi ir įžvalgomis, mūsų tarptautinė jėga ir jos suteikiama įvairovė praturtina visas mūsų kasdienes operacijas.

Palaikanti, atvira ir vertybėmis grindžiama kultūra

Ethics. Dedication. Solutions. Empathy. Mūsų vertybės nėra tik žodžiai, kabantys recepcijoje, jomis vadovaujamės kasdien. Dėl jų mūsų kultūra yra atvira, įkvepianti ir palaikanti. Todėl Intrum yra natūrali vieta žmonėms, pasiruošusiems kažką keisti.