Dėmesio! 

Dėl susiklosčiusios nepaprastos padėties šalyje bei užtikrinant darbuotojų sveikatos saugą, laikinai nepriimsime klientų Intrum biure. Su mumis susisiekti galite el. paštu: sprendimas.lt@intrum.com arba telefonu: +370 52 045 600

Pagarbiai,

Intrum Lietuva

Aš turiu klausimų dėl savo įsiskolinimo

Aš jau sumokėjau

Aš jau sumokėjau

Kaip galiu pateikti Jums informaciją?

Patikrinkite savo mokėjimų būseną naudodamiesi mūsų savitarnos svetaine, kurioje pateikiama visa reikalinga informacija apie Jūsų įsipareigojimus. Tam, kad prisijungtumėte prie savitarnos svetainės, Jums reikia įvesti savo pavedimo numerį ir asmens kodą. Atkreipkite dėmesį, kad prisijungę matysite tik konkretų pavedimą, kurio numerį įvedėte prisijungdami. Jeigu turite kelis pavedimus, Jums reikės prie kiekvieno pavedimo prisijungti atskirai.

Jeigu Jūs jau atlikote mokėjimą pradiniam kreditoriui, Jums reikės pateikti mokėjimo dokumentą. Šiuo atveju prašome susisiekti su mumis.

Atkreipkite dėmesį, kad jeigu mokėjimas atliktas praleidus mokėjimo datą ir yra pradėtas įsiskolinimo surinkimo procesas, Jūs taip pat turėsite sumokėti įsiskolinimo surinkimo proceso išlaidas.

Susisiekite su mumis