Dėmesio! 

Dėl susiklosčiusios nepaprastos padėties šalyje bei užtikrinant darbuotojų sveikatos saugą, laikinai nepriimsime klientų Intrum biure. Su mumis susisiekti galite el. paštu: sprendimas.lt@intrum.com arba telefonu: +370 52 045 600

Pagarbiai,

Intrum Lietuva

Kas esame ir ką veikiame

Jei gavote „Intrum“ laišką ar sulaukėte telefono skambučio, gali būti, kad turite nesumokėtų skolų. Taip gali atsitikti bet kam. Priežasčių taip pat gali būti ne viena. Galbūt neturite pinigų sumokėti dabar, o gal praleidote sąskaitą ar tiesiog pamiršote apie ją. Tačiau kažkada sutikote sumokėti už produktą ar paslaugą, o dabar pardavėjas kreipėsi į mus, kad padėtume jums įvykdyti šį įsipareigojimą.

Kiekvieną dieną bendraujame su tūkstančiais klientų telefonu, laiškais, el. paštu, per internetinių pokalbių programėles ir socialinius tinklus. Mūsų darbuotojai yra specialiai mokomi ir yra aprūpinti visomis priemonėmis, kad galėtų Jums padėti.

Dirbame su didelėmis ir mažomis visų sektorių įmonėmis ir organizacijomis. Sąžiningai ir patikimai atliekame mums patikėtas užduotis, kad atkurtume klientų mokumą.

Mes padedame įmonėms išieškoti skolas, kad jos galėtų daryti tai, ką sugeba geriausiai – vykdyti savo veiklą ir aptarnauti klientus.