Dėmesio! 

Dėl susiklosčiusios nepaprastos padėties šalyje bei užtikrinant darbuotojų sveikatos saugą, laikinai nepriimsime klientų Intrum biure. Su mumis susisiekti galite el. paštu: sprendimas.lt@intrum.com arba telefonu: +370 52 045 600

Pagarbiai,

Intrum Lietuva

Aš šiuo metu negaliu sumokėti

Sudarykite mokėjimo planą

Daugeliu atvejų Jūs galite susitarti dėl mokėjimo plano, kurį sudaro mėnesinės įmokos.
Aš šiuo metu negaliu sumokėti

Sudarykite mokėjimo planą

Daugeliu atvejų Jūs galite susitarti dėl mokėjimo plano, kurį sudaro mėnesinės įmokos. Mokėjimo planą galite susikurti per mūsų savitarnos svetainę, kurioje pateikiama visa reikalinga informacija apie Jūsų įsipareigojimus. Tam, kad prisijungtumėte prie savitarnos svetainės, Jums reikia įvesti savo pavedimo numerį ir asmens kodą. Jeigu mokėjimas atliktas praleidus mokėjimo datą ir yra pradėtas įsiskolinimo surinkimo procesas, Jūs taip pat turėsite sumokėti įsiskolinimo surinkimo proceso išlaidas.

Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi Jums pagelbėti. Tiesiog susisiekite su mumis ir pasakykite, kaip mes galime Jums padėti. Mes susitarsime, kaip bendradarbiausime toliau, kad Jums nereikėtų per daug nerimauti dėl Jūsų neapmokėtos sąskaitos.

Galimybė sudaryti atitinkamą mokėjimo planą priklauso nuo Jūsų kreditoriaus ir mes esame įpareigoti vadovautis kreditoriaus nurodymais. Susisiekite su mumis ir mes aptarsime Jūsų galimybes.

Susisiekite su mumis