Kas yra mokėjimo planas?

Yra keletas variantų. Sąskaitą faktūrą galiu apmokėti per kelis mėnesius, pavyzdžiui, mokėdamas mėnesines įmokas. Dėl įmokų dydžio taip pat galima susitarti.

Mokėjimo planas yra skirtas jūsų skolų sutvarkymui. Pasirašydamas mokėjimo planą, jūs pasižadate kiekvieną mėnesį sumokėti tam tikrą įmoką tam, kad padengtumėte neapmokėtas skolas. Kartu su mūsų konsultantais galite nustatyti mėnesinę įmoką, kuri atitiktų jūsų finansinę situaciją.  

Jūs galite pasiūlyti savo mokėjimo planą arba paprašyti, kad jį jums sudarytų skolų išieškojimo klientų aptarnavimo komanda.

Jei iš Intrum gavote laišką, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Mokėjimo planą galite susikurti ir mūsų savitarnos svetainėje naudojant banko prisijungimo kodus.

Jei nemokėsite sutartų įmokų ir nesilaikysite mokėjimo terminų, gali būti neįmanoma susitarti dėl naujo mokėjimo plano. Senasis mokėjimo planas bus automatiškai nutrauktas, tęsiant likusios įsiskolinimo sumos išieškojimą. Todėl atminkite, kad turite sudaryti tokį mokėjimo planą, kurio sugebėsite laikytis.

Jei iš anksto žinote, kad negalėsite sumokėti, kaip susitarta, reikėtų paklausti, kaip galima išspręsti šią problemą. Būtinai susisiekite su mumis gerokai prieš įmokos mokėjimo terminą.