Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Kas yra mokėjimo planas?

Yra keletas galimų variantų. Sąskaitą faktūrą galima apmokėti per kelis mėnesius, pavyzdžiui, mokant mėnesines įmokas. Dėl įmokų dydžio taip pat galima susitarti.

Mokėjimo planas yra skirtas Jūsų skoloms sutvarkyti. Pasirašydami mokėjimo planą, Jūs pasižadate kiekvieną mėnesį sumokėti tam tikrą įmoką, kad padengtumėte neapmokėtas skolas. Kartu su mūsų konsultantais galite nustatyti mėnesinę įmoką, kuri atitiktų Jūsų finansinę situaciją.  

Jūs galite pasiūlyti savo mokėjimo planą arba paprašyti, kad jį Jums sudarytų skolų išieškojimo klientų aptarnavimo komanda.

Jei iš „Intrum“ gavote laišką, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Mokėjimo planą galite susikurti ir mūsų savitarnos svetainėje naudodami banko prisijungimo kodus.

Jei nemokėsite sutartų įmokų ir nesilaikysite mokėjimo terminų, gali būti neįmanoma susitarti dėl naujo mokėjimo plano. Senasis mokėjimo planas bus automatiškai nutrauktas, tęsiant likusios įsiskolinimo sumos išieškojimą. Todėl atminkite, kad turite sudaryti tokį mokėjimo planą, kurio sugebėsite laikytis.

Jei iš anksto žinote, kad negalėsite sumokėti, kaip susitarta, klauskite, kaip galima išspręsti šią problemą. Būtinai susisiekite su mumis gerokai prieš įmokos mokėjimo terminą.