Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Mažoms įmonėms reikia kreditų valdymo paramos

Manoma, jog mažos įmonės turi nedaug galios ir kontrolės pinigų srautams ir klientų mokėjimams valdyti. Mes galime padėti pašalinti kreditų valdymo problemas, kad galėtumėte susitelkti į augimą.

Intrum supranta, kad kreditų valdymas atima daug laiko. Jei vadovaujate MVĮ, verčiau skirkite laiko verslo plėtrai ir vystymui, o ne vėluojančių mokėjimų sekimui ir rūpesčiui dėl pinigų srautų.

Taip pat suprantame, kad grynieji pinigai yra jūsų verslo gyvybinė jėga. Mokėjimų gavimas arbe ne gali reikšti išlikimą arba bankrotą.

Daugelis MVĮ susiduria su pavėluotų mokėjimų problema, kartais dėl klientų, kurie tyčia vėluoja mokėti, taip pat dėl klientų, kurie pamiršta arba negali sumokėti. Mūsų parengtoje 2021 m. Europos mokėjimų ataskaitoje nustatyta, kad 62 proc. mažųjų ir vidutinių įmonių labiau nei bet kada anksčiau nerimauja dėl savo skolininkų gebėjimo atsiskaityti laiku.

Kartais gali atrodyti, kad mažos įmonės turi mažai galios, kai kalbama apie didesnius klientus. Todėl partneris, turintis patirties ir jėgų užtikrinti mokėjimus, yra neįkainojamas.

Santykiai su klientais yra labai svarbūs jūsų verslui, todėl būtina užtikrinti, kad su jais būtų elgiamasi pagarbiai. Kreiptis į mažesnius "nemokamus" paslaugų teikėjus gali būti netikslinga, jei jie neturi reikiamos patirties ir įgūdžių klientų aptarnavimo srityje.

Kad ir maža įmonė, mums vis tiek esate reikšmingas klientas. Galite užtikrinti, kad jūsų klientai atsiskaitytų laiku perduodami mums kreditų valdymo naštą. Būtent tai mums puikiai sekasi. Tada galėsite susitelkti į savo stipriąsias puses.