Paskelbta naujausia 2021 m. „European Consumer Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Teisiniai produktai ir paslaugos

Po nesėkmingų bandymų geranoriškai susigrąžinti skolas kreipimasis į teismą kartais yra efektyviausias būdas išspręsti ilgalaikius ginčus su skolininkais.

„Intrum“ yra pasirengusi teikti bylinėjimosi paslaugą mūsų klientų vardu. Teismo procesą lengva inicijuoti remiantis sprendimų priėmimo matrica arba kliento sprendimu. Mes galime tvarkyti mokesčių mokėjimus ir grąžinimą, esant būtinybei užtikrinti duomenų papildymą atnaujindami kliento duomenis, jei to reikia, taip pat pateikti teismo dokumentą vykdyti patikimiems antstoliams.

„Intrum“ bylinėjimosi produktai turi daug privalumų – tai beveik 20 metų patirtis nagrinėjant tūkstančius bylų, o mūsų duomenys ir ekspertų analizė priimant sprendimus dėl bylos iniciavimo leidžia prognozuoti srautus ir adaptuoti taikomas priemones.

Mūsų internetiniame savitarnos portale ataskaitas galima gauti visą parą.

„Intrum“ taip pat teikia toliau išvardintus teisinius produktus ir paslaugas, kuriuos galima integruoti į bylinėjimosi produktą arba teikti atskirai:

  • Antstolių administruojamo bylų portfelio priežiūra.
  • Kreditorių interesų apsauga bankroto procedūrose: kreditorių teisių apsauga vykdant verslo subjektų arba klientų bankroto procedūras.
  • Kreditorių interesų apsauga paveldėjimo procese: užtikrinama, kad kreditoriaus interesai būtų apsaugoti susiklostant skolos paveldėjimo teisiniams santykiams.
  • Rekomendacijų klientams, vykdantiems skolų nurašymą, teikimas.
  • Europos Sąjungos tarptautinis teisinis skolų išieškojimas (Europos teismo įsakymas, Europos vykdomasis raštas).
  • Kitų rūšių teisinių paslaugų teikimas teisinių konsultacijų forma komercinių sandorių ir gautinų sumų valdymo teisinėse srityse.

Susisiekite su mumis