Paskelbta naujausia 2022 m. „European Consumer Payment Report“.

Skaitykite daugiau ›

Išieškojimas užsienyje – industrijos iššūkiai

Pagrindinis iššūkis, su kuriuo susiduria pasaulinės įmonės, yra gauti savo verslo apžvalgą iš kredito valdymo perspektyvos. Naviguoti įvairiose teisinėse srityse gali būti sudėtinga, ypač kai kalbama apie labai reglamentuojamą skolų išieškojimo sritį.

Įmonėms nereikia žongliruoti keliomis sutartimis ir susitarimais renkant pinigus tarptautiniu mastu. Intrum tarptautinio išieškojimo operacija aptarnauja klientus, kai jie veikia keliose Europos vietose. 

Intrum turi patirties, vietinių žinių ir praktikos tam, kad būtų veiksminga ir atitiktų reikalavimus visose vietovėse. Veikdami centralizuotai ir tvarkydami bylas vietinėse rinkose, užtikriname, kad laikomės vietinių reikalavimų ir teisės aktų.

Perduodami kredito valdymo procesą galite būti lankstesni. Mūsų darbo metodai padeda didinti efektyvumą ir skaidrumą.

Kokie privalumai?

Rinkos žinios ir įžvalgos

Daug investuojame į priemones ir mokymus, reikalingus veiksmingai ir pagarbiai išieškoti skolas. Mūsų žinios apie rinką apima unikalias vertinimo suvestines ir taikomąją analizę. Kartu su specialiai pritaikytais metodais jūsų veiklos vietose naudojamės šiomis įžvalgomis ir patirtimi, kad pagerintume pinigų srautus, padidintume apyvartinį kapitalą ir sumažintume kredito nuostolius.

Centralizuota išieškojimo paslauga

Mūsų centralizuota išieškojimo paslauga suteikia jums supaprastintą kredito valdymą. Gausite tarptautinį vaizdą apie tai, kaip sekasi tvarkyti gautinas sumas ir kur yra pagrindinės problemos.

Lankstumas

Pagrindinis intrum skolų išieškojimo paslaugos privalumas yra tas, kad ji gali plėstis kartu su jūsų verslo poreikiais ir be vargo aptarnauti daugiau rinkų jums augant ir plečiantis į papildomus regionus.

Klientų aptarnavimas

Skolas išieškome etiškai ir sąžiningai, bendradarbiaudami su fiziniais ir juridiniais asmenimis, siekdami sudaryti mokėjimo planus ir užtikrindami aukštus standartus visose jurisdikcijose. Siunčiame skaitmeninius daugiakalbius priminimus ir skolų išieškojimą, pasitelkdami vietines šalių komandas, kurios išieško skolas pagal vietos teisės aktus. Žinome, kad jums svarbus jūsų prekės ženklas, reputacija ir klientai. Galite būti tikri, kad jūsų klientai yra patikimose rankose.

 

Pasirinkę šią paslaugą jūs gausite:

  • Vieną skolų išieškojimo partnerį visoje Europoje;

  • Vieną sistemą visos informacijos valdymui ir ataskaitų apžvalgai;

  • Vieną kontaktinį asmenį visiems iškilusiems klausimams;

  • Vienas darbo metodas, panaudojant vietines adaptacijas ir prireikus pasitelkiant Intrum komandas kitose šalyse;

  • Į klientą orientuotas požiūris ir aukščiausi etiški skolų išieškojimo standartai;

  • Viena sutartis, apimanti visus skolų išieškojimo poreikius.

Intrum ne tik nuolat skiria dėmesį rezultatams, bet ir užtikrina, kad partnerystė vystytųsi ir tobulėtų pagal pagrindinius veiklos rodiklius. Tai reiškia, kad galite aktyviai plėtoti savo kreditų valdymo strategiją.