Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Globalus verslas susiduria su mokėjimų iššūkiais

Vis labiau globalėjančioje visuomenėje įmonės gali pasiekti klientus visame pasaulyje. Tai puiki žinia verslui, tačiau kartu kyla ir nemažai kreditų valdymo iššūkių.

Verslas tarptautiniu mastu atveria galimybes smarkiai padidinti savo teikiamų produktų ir paslaugų apimtis. Tačiau taip pat susiduriama su didesne nemokumo rizika.

Dažnai pastebime, kad įmonės valdomos centralizuotai, o jų klientai yra išsibarstę po daugelį geografinių vietovių. Kreditų valdymas ir skolų išieškojimas nėra jūsų pagrindinė veikla, todėl gali būti sunku investuoti laiką ir išteklius, kurių reikia, veiksmingam mokėjimų susigrąžinimui.

Viena iš priemonių, kuria įmonės siekia apsisaugoti yra kredito draudimas. Tačiau jis turi trūkumų. Panašiai naudingas gali būti ir verslo paslaugų centras, kuris užtikrina masto ekonomiją daugeliui verslo funkcijų. Tačiau jie nebūtinai suteikia tokio lygio kompetencijas, kokių reikia norint tvarkyti išieškojimus naujose rinkose ir užtikrinti greitus mokėjimus.

Kyla pavojus, kad sąskaitos nebus apmokėtos laiku ir susidarys įsiskolinimai, kurie suvaržo apyvartinį kapitalą ir kelia grėsmę likvidumui.

Verslas tarptautiniu mastu reiškia skirtingas rinkos praktikas, teisines sistemas, kultūras, kalbas ir laiko juostas. Turite atsižvelgti į viską, kad efektyviai atgautumėte mokėjimus.

Kodėl neleidus mums tai padaryti už jus? Intrum siūlo vieną kontaktinį centrą, kuris padės išspręsti visas neapmokėtas sąskaitas visose jūsų aptarnaujamose rinkose, nepriklausomai nuo to, kur yra jūsų klientas.

Mes teikiame:

  • Paprastą ir saugų būdą perduoti mums savo reikalavimus, kad galėtume juos išieškoti.
  • Ataskaitų peržiūrą ir atnaujinimus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę mūsų klientų interneto portale.
  • Greitą lėšų pervedimą į jūsų sąskaitą.
  • Vietinį vadybininką visiems klausimams.

Intrum siūlo griežtus, bet teisingus, patikimus ir įvairius išieškojimo sprendimus, skirtus mokėjimams užtikrinti, kartu apsaugant jūsų įmonės įvaizdį ir reputaciją.