Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Kokia yra gera skolų išieškojimo praktika?

Pagal gerą skolų išieškojimo praktiką paslaugų teikėjai turi laikytis teisinių standartų, nustatytų rinkose, kuriose jie veikia. Intrum tiki, kad etiškas požiūris yra vienintelis teisingas veiklos būdas.

Visada įsitikiname, kad laikomės geros skolų išieškojimo praktikos. Su mūsų klientais ir jų klientais elgiamės etiškai ir sąžiningai. Be to, kad laikomės teisės aktų ir rinkos reikalavimų, Intrum vadovaujamės pagrindinėmis vertybėmis: Empathy, Ethics, Dedication ir Solutions. Jos yra labai svarbios mūsų identitetui ir jomis vadovaujamės visuose darbo procesuose.

Kodėl yra svarbu laikytis geros skolų išieškojimo praktikos?

Gera skolų išieškojimo praktika padeda užtikrinti, kad su klientais ir jų klientais būtų tinkamai elgiamasi, kol vyksta skolų išieškojimo procesas. Pavyzdžiui, įsiskolinusiam asmeniui neturi būti daromas nepagrįstas spaudimas.

Įmonėje Intrum labai gerai žinome apie gerą skolų išieškojimo praktiką ir užtikriname, kad su mūsų klientais ir jų klientais būtų elgiamasi etiškai ir pagarbiai. Skolas išieškome tik tinkamu laiku ir tinkamu būdu. Niekada neklaidinsime, nepersekiosime ir negrasinsime asmenims. Mes neteiksime informacijos apie skolą jų darbdaviui ar draugams. Gerų standartų nesilaikančios įmonės turėtų būti traukiamos atsakomybėn.

Jūsų ir jūsų klientų apsauga

Gera skolų išieškojimo praktika ne tik apsaugo jūsų klientus, bet ir jūsų verslą. Intrum tvarko jūsų sąskaitas taip, kaip pageidaujate - nesiūlome jokių nuolaidų be jūsų sutikimo.

Mūsų pareiga - padėti jums, ištirti ir patarti, kokia yra tikimybė atgauti skolą ir kokios bus patiriamos išlaidos. Kai skolininkas neturi lėšų skolai grąžinti, užtikrinsime, kad gautumėte šią informaciją ir kad jūsų įmonė nešvaistytų laiko ir pinigų beviltiškiems atvejams.

Siekiame pokyčių

Skolų išieškojimas yra svarbi sveikos ir tvarios ekonomikos užtikrinimo dalis. Intrum norime padėti įmonėms, žmonėms ir visuomenei sumažinti bankrotų skaičių, užtikrinti darbo vietas ir užkirsti kelią tolesniam įsiskolinimui.

Lyderiavimas rinkoje suteikia mums unikalią galimybę rodyti etiškus ir aukštus standartus.

Visada stengiamės būti patikimas partneris, kurio pagarba tarp mūsų ir klientų yra abipusė. Žinome, kad santykiai su skolininkais yra svarbūs. Užtikriname, kad su jais būtų elgiamasi sąžiningai, palaikydami empatišką ir pagarbų dialogą, kad išieškojimo procesas būtų ne tik veiksmingas, bet ir naudingas jūsų santykiams ateityje.