Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Kodėl verta rinktis Intrum kaip skolų išieškojimo partnerį?

Ieškote patikimo partnerio, galinčio padėti su vėluojančiais mokėjimais ir skolų išieškojimu? Štai keletas darbo su Intrum privalumų.

Turime biurus 24 Europos šalyse ir Brazilijoje, todėl mūsų geografinis dydis ir aprėptis bei rinkoje pirmaujanti etiško išieškojimo praktika daro mus idealiu partneriu.

 1. Atitiktis teisės aktams - visuomet sekame naujausius įstatymus ir taisykles, kad būtumėte tikri, jog visi išieškojimo procesai yra etiški.

 2. Lankstumas - pritaikyti skolų išieškojimo procesai reiškia, kad pinigus gausite greičiau, o skolininkas gaus puikų aptarnavimą. Galime tai užtikrinti mažoms ir didelėms įmonėms, tiek B2B, tiek vartotojams.

   

 3. Klientų lojalumas - žinome, kaip kalbėtis su įsiskolinusiais žmonėmis, susigrąžinti pinigus ir užtikrinti, kad santykiai su klientais išliktų.

   

 4. Laiko taupymas - neapmokėtų sąskaitų stebėjimas atima daug laiko. Palikę šį darbą mums, turėsite daugiau laiko užsiimti tam, ką išmanote geriausiai.

   

 5. Duomenys, analitika ir technologijos - dėl mūsų specializacijos daug investuojame į reikalingas priemones, duomenis ir technologijas. Tai leidžia mums pritaikyti skolų išieškojimo procesą prie kiekvieno konkretaus atvejo ir kartu su klientais rasti geriausią sprendimą.

   

 6.  Išieškojimas užsienyje - tvarkome tarptautinius reikalavimus ir turime savo tarptautinį skolų išieškojimo skyrių.