Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Išieškojimas jūsų įmonės vardu

Naudodamiesi šia paslauga, galite naudotis Intrum kreditų valdymo kompetencija su savo prekės ženklu.

Suprantame, koks svarbus įmonėms yra prekės ženklas. Todėl sukūrėme išieškojimą jūsų įmonės vardu sprendimą, kad galėtumėte kitaip naudotis rinkoje pirmaujančiomis kreditų valdymo paslaugomis.

Sukonfigūravome savo sistemas ir technologijas šiai paslaugai teikti, kad gautumėte visą naudą iš mūsų patirties ir investicijų į duomenis bei įrankius, reikalingus etiškam ir veiksmingam išieškojimui su jūsų prekės ženklu.

Žinome, kad daugelis įmonių susiduria su išteklių stoka, o mėnesinių įsiskolinimų ciklai ir sezoniškumas gali lemti neoptimalų našumą, prastą klientų patirtį arba didesnes fiksuotas išlaidas.

Mūsų klientams reikia lanksčiai ir greitai koreguoti įsiskolinimų strategijas, kad optimizuotų veiklos rezultatus ir apsaugotų savo klientąžus bei prekės ženklą.

Tačiau vidaus operacijos gali kentėti dėl didelių veiklos sąnaudų, pasenusių sistemų ir procesų. Be esminių pokyčių galimi tik laipsniški patobulinimai.

Intrum gebėjimas teikti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimo paslaugas, efektyviai fiksuoti atsiliepimus ir veikti pagal juos lemia nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Skolininkams siūlomi individualūs atsakymai, įskaitant daugiakanalius sprendimus ir skaitmenizavimą.

Ši paslauga išsprendžia veiklos iššūkius, su kuriais susiduria mūsų klientai, todėl jie gali sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą, žinodami, kad jų klientai ir jų prekės ženklas yra patikimose rankose.