Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Daugiau nei teisės aktai

Intrum išieškojimo metodai remiasi teisės aktais ir etišku elgesiu su skolininkais. Mes daug investuojame į technologijas, procesus ir žmones, kad užtikrintume geriausius rezultatus klientams ir skolininkams.

Intrum tiki, kad deramas elgesys su skolininkais neapsiriboja tik atitiktimi ir teisės aktais. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientų klientai turėtų geriausią įmanomą patirtį. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte dirbti su mumis.

Aukščiausias klientų pasitenkinimo rodiklis rinkoje

Mūsų nuolatinis tobulėjimas yra nepriklausomai vertinamas. Turime "Investor in Customers" auksinę akreditaciją ir 2021 m. gavome NPS balą +59 - aukščiausią šioje srityje.

Daugiakanalės skolininkų patirties apklausos

Apklausos yra susijusios su individualiais agentų veiklos rezultatais ir leidžia mums nuolat vertinti ir teikti ataskaitas apie skolininkams teikiamų paslaugų lygį. Tai taip pat skatina naujas iniciatyvas ir patobulinimus.

Mėnesinės skolininkų apklausos ataskaitos

Šiomis ataskaitomis kas mėnesį dalijamės su savo klientais, nurodydami išleistų apklausų kiekį, pildymo rodiklius, pasiektus rezultatus ir bet kokius atsiliepimus.

Komunikacijos analizė

Užtikrinama, kad skambučiai tvarkomi laikantis reikalavimų ir apsisaugoma nuo netinkamo klientų elgesio. Visi skambučiai vertinami pagal tam tikrus viduje sukurtus klausimus, daugiausia dėmesio skiriant reguliavimo, teisės aktų ir klientų reikalavimams. Nuo pat pradžių šis procesas buvo pagrindinė pokyčių varomoji jėga, nes buvo vykdomas kryptingas instruktavimas ir grįžtamasis ryšys, todėl visuomet gaudavome geriausius skolininkų vertinimo balus.

Skaitmeniniai sprendimai

Pasaulyje, kuriame nuolat auga skaitmeninių sprendimų, veikiančių 24 valandas per parą, poreikis, mūsų skolininkų portalas suteikia jiems galimybę apmokėti skolą bet kuriuo metu. Skolininkai gali sumokėti įsiskolinimus, atlikti išsamų pajamų ir išlaidų vertinimą ir pateikti pasiūlymus dėl skolos grąžinimo.

Informacija ir atnaujinimai realiu laiku

Skolininkų savitarnos portalas užtikrina sklandžią patirtį, nes užpildyti planai, grąžinimai ar įperkamumo vertinimai automatiškai kryžminami kas 30 minučių. Portalas visiškai integruotas į Intrum išieškojimo platformą ir gali būti pritaikytas ankstyvųjų įsiskolinimų klientams.

Teisės aktai ir atnaujinimai

Siekdami užtikrinti, kad atitiktis būtų įtvirtinta, suprantama ir skatinama visoje įmonėje, kas mėnesį rengiame atitikties užtikrinimo sesijas visiems kolegoms. Aptariami teisės aktų atnaujinimai ir svarbiausios temos, siekiant skatinti geriausios praktikos įgyvendinimą. Šią mėnesinę sesiją lydi Intrum atitikties naujienlaiškis, užtikrinantis, kad visas verslas būtų informuotas apie pagrindines reguliavimo išvadas ir dominančias sritis.

Šios priemonės ir procesai leidžia mums užtikrinti nuolatinį aukštą skolininkų aptarnavimo lygį.