Paskelbta naujausia 2022 m. „European Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Skolų išieškojimas užsienyje
Sustiprinkite savo verslą

Skolų išieškojimas užsienyje


Pasirūpinsime stabiliu pinigų srautu Jūsų verslui

Užpildykite formą ir gaukite nemokamą konsultaciją

Sėkmingas verslas grindžiamas stabiliais ir nuspėjamais pinigų srautais bei gerais ir ilgalaikiais santykiais su klientais. Deja, kiekviename versle pasitaiko, kad vienas iš klientų pradeda vėluoti apmokėti sąskaitas ar net sukaupia didelių skolų. Ypač sudėtinga, kai tai atsitinka su užsienio klientais. Ką daryti tokiose situacijose?

Apmokėjimas už pateiktas prekes ir paslaugas laiku yra labai svarbus bet kuriai įmonei, kad būtų užtikrinti stabilūs pinigų srautai, tolesnė veikla ir verslo plėtra. Nors ekonomika klesti, o pinigų srautai teigiami ir stabilūs, įmonės dažnai neskiria pakankamai dėmesio vėluojamiems mokėjimams. Tačiau bet kokia ekonominė suirutė gali greitai sumažinti pinigų srautus, klientai pradeda atidėti mokėjimus arba visai nemoka. Krizinėse situacijose mokėjimo drausmė gali pablogėti.

Kaip „Intrum“ gali padėti tokiais atvejais?

„Intrum“ yra pirmaujanti Europoje kredito valdymo arba skolų išieškojimo įmonė, turinti biurus 25 šalyse ir partnerių 160 šalių. Joks kitas konkurentas pasaulyje neturi tokios didelės geografinės aprėpties ir ilgalaikės patirties.

Tai leidžia pasiūlyti klientams vieną partnerį visoms jų pasirinktoms eksporto rinkoms, jums nereikia ieškoti atskirų partnerių kiekvienoje šalyje, su kuria dirbate – „Intrum“ siūlo visas paslaugas, nuo priminimo skolininkams iki bylinėjimosi proceso. Jums nereikia atlikti tyrimų ir gilintis į vietinius įstatymus ar teisinius niuansus, kad išsiaiškintumėte, kaip atgauti pinigus. „Intrum“, pasaulinė įmonė, turinti unikalių žinių apie vietines rinkas, profesionalią komandą ir aukštus standartus bei etiškas skolų išieškojimo procedūras, tai efektyviai padarys už jus. Be to, naudodamiesi mūsų klientų savitarnos svetaine, klientai gali lengvai sekti ir stebėti bylų būklę ir eigą neišeidami iš savo biuro.

Kada reikia pradėti skolos išieškojimo procedūrą?

Trumpas atsakymas – kuo greičiau, tuo geriau. Darbas su skolininkais turi būti pradėtas laiku ir aktyviai, nelaukiant, kol susikaups dar didesnė skola. Mes reguliariai analizuojame savo duomenų bazėse esančius atvejus ir matome aiškią tendenciją – kuo daugiau laiko praeina nuo skolos atsiradimo, tuo labiau sumažėja tikimybė atgauti skolas. Kai skolininkas patenka į nemokumo situaciją, skolos išieškojimas tampa sudėtingesnis ir užima daug laiko, todėl gali tekti ilgiau laukti, kol atgausite savo pinigus. „Intrum“ teikia visą spektrą skolų išieškojimo paslaugų, mes turime labai geros patirties išieškant dideles tarptautines skolas užsienyje, ypač iš Skandinavijos rinkų, tiek išieškant skolą ikiteisminio išieškojimo keliu, tiek bylinėjantis.

Mums, kaip tarptautinei į biržos sąrašus įtrauktai bendrovei, taip pat labai svarbu užtikrinti aukštus profesinius ir etinius standartus mūsų veiklos srityje, todėl bendradarbiavimas su jūsų klientu / skolininku visada yra sąžiningas, pagarbus ir atitinka aukštus verslo standartus, o tai svarbu siekiant išlaikyti gerus ilgalaikius santykius su partneriais.

Kaip pradėti bendradarbiauti su „Intrum“?

Naujiems klientams teikiame konsultacijas, kad abi šalys suprastų, ką konkrečioje situacijoje galima padaryti ir ko negalima. Norėdami gauti konsultaciją, užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime.


Skolų išieškojimas užsienyje

1
2
3

Kokybė
Ilgametė patirtis tarptautiniame skolų išieškojime, o užsienio partneriai yra kruopšiai atrenkami pagal BDAR įstatymų laikymasi.
Efektyvumas
Greitam ir efektyviam išieškojimo procecui taikome Europos mokėjimų įsakymo procedūrą.
Vienas kontaktas
Klientui paskiriamas vienas kontaktinis asmuo kasdieniniam bendravimui su „Intrum“, o bylų būklė ir išieškojimo proceso statusas gali būti sekamas klientų savitarnos portale.

Susisiekite su mumis

Užpildykite formą ir gaukite nemokamą konsultaciją

Intrum klientai kalba