Paskelbta naujausia 2021 m. „European Consumer Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Priminimo paslaugos

Mūsų priminimo paslaugos pagreitins mokėjimus, Jūsų pinigų srautus ir sumažins vėluojančių mokėjimų skaičių.

Priminimo paslaugos

Kartais klientai pamiršta apmokėti sąskaitas. Nusiuntę jiems priminimą, padėsime Jums greičiau gauti įmoką ir sumažinsime neapmokėtų sąskaitų faktūrų riziką, išlaikydami stiprius Jūsų santykius su klientu.
Mūsų priminimų teikimo paslaugos pagrįstos nuodugniu mokėjimo procesų išmanymu. Laikomės griežtų, bet pagarbių procedūrų, kurios padės Jums greičiau gauti mokėjimą ir išlaikyti gerus santykius su klientu. Plačiai žinomas ir gerbiamas „Intrum“ prekės ženklas leidžia Jūsų klientams suvokti, kad vertinate mokėjimus, atliekamus sutartu laiku. Nuodugnus žmonių mokėjimo įpročių ir mokėjimo tendencijų suvokimas leidžia „Intrum“ individualiai pritaikyti mokėjimo priminimų turinį ir dažnį.

  • Individualiai pritaikyti priminimai, gerinantys santykius su klientais.
  • Stiprus mūsų prekės ženklas, pagreitinantis atsiskaitymus.
  • Nuoseklūs ir laiku pateikiami priminimai.

Pradėkite nuo mūsų priminimo paslaugų, kad turėtumėte daugiau laiko kitiems darbams ir galėtumėte pasikliauti griežtu bei laiku atliekamu mokėjimo datų intervalų stebėjimu. Turime visiems poreikiams specialiai pritaikytų paslaugų paketų, kurie užtikrina Jums visišką kontrolę ir lankstumą.

PVM paslauga

Kiekvienais metais Europos Sąjungos įmonės praranda apie 20 milijardų eurų nepareikalauto pridėtinės vertės mokesčio (PVM).
Mes veikiame kaip išorės PVM specialistai ir atliekame PVM grąžinimo procedūrą nuo pradžios iki pabaigos, kad Jums netektų vykdyti daugybės skirtingomis kalbomis pateikiamų reikalavimų ir taisyklių. Kiekvienais metais savo klientams atgauname dešimtis milijonų eurų grąžinamo PVM.

  • Mūsų ekspertai taupo Jūsų laiką ir pinigus.
  • PVM grąžinimo paslauga pagreitina pinigų srautus.
  • Atliekame PVM registraciją ir atitikties užtikrinimo procedūras daugiau nei 20-yje Europos šalių.

„Intrum“ PVM grąžinimo paslauga užtikrina, kad pinigai Jums būtų grąžinti greičiau ir sutaupytumėte laiko bei pinigų, skiriamų administravimo darbui. Tai pinigai, kurie laukia, kol juos atsiimsite, ir „Intrum“ gali padėti juos atgauti.

Susisiekite su mumis