Paskelbta 2019 m. „European Consumer Payment Report“ ir finansinės gerovės barometres, kuriame Lietuva užima priešpaskutinę - 23 vietą. 

Atsisiųskite pilną ataskaitą čia.

Pažinkite mus

Darbas „Intrum“ – tai darbas įmonėje, kuri yra įsipareigojusi padėti žmonėms. Turime 8000 darbuotojų 23 šalyse, neginčijamai esame pasaulinis kredito paslaugų teikėjas ir nuolat ieškome naujų talentų.

Globalus kreditų valdymo pasaulis greitai kinta, o mes esame pasiryžę dalyvauti kuriant ateities sprendimus. Atidžiai stebėdami rinką ir prisitaikydami prie išorės pokyčių, nuolat tobuliname savo paslaugas, kad atitiktume didelius savo klientų ir užsakovų lūkesčius. Mes, „Intrum“ darbuotojai, nesitenkiname tuo, kad sprendimas yra veiksmingas, o ieškome sprendimų, kurie palengvina gyvenimą. Jei Jūs – asmenybė, kuri iššūkiuose įžvelgia galimybes, gali būti, jog esate tas, kurio ieškome.

Kai pradėsite dirbti „Intrum“, netrukus suprasite, kad mūsų verslo prioritetas yra žmonės – ir darbuotojai, ir klientai, ir užsakovai.

Mes dirbame 23 Europos šalyse ir turime daugiau kaip 8000 talentingų darbuotojų, kurie visada stengiasi viršyti rinkos lūkesčius. Esame kredito paslaugų valdymo lyderiai Europoje ir, remdamiesi Šiaurės šalių paveldu, kiekvieną dieną metame iššūkį savo darbo metodams, siekdami tobulinti sektorių, kuriame dirbame, ir įnešti į jį naujovių. Tai reiškia, kad taikome sau aukštus standartus, o vykdydami verslą ir dirbdami kartu vadovaujamės savo vertybėmis.

 

Ugdykite savo potencialą su mumis

Jus traukia naujovės, naujoviškas mąstymas, naujų rinkų kūrimas ir naujos kartos kreditų valdymo paslaugų sprendimų kūrimas? Esate orientuoti į aktyvią veiklą ir pasirengę siekti rezultatų? Metate sau iššūkį tobulėti ir tapti geresni ir greitesni nei kiti rinkos dalyviai? Jei taip, „Intrum“ rasite plačių karjeros galimybių ir galite nemažai pasiekti.

 

Mes darome pokyčius kiekvieną dieną

Visuomenei – veikiame kaip tvarios ekonomikos katalizatorius. Palengviname verslą ir padedame sklandžiai, saugiai ir sąžiningai vykdyti prekybą. Atlikdami savo darbą, mūsų žmonės prisideda prie darbo vietų kūrimo, pelningumo didinimo ir padeda ekonomikai veikti taip, kaip ji turėtų

Savo sektoriui – esame rinkos lyderiai ir aktyviai skleidžiame informaciją apie patikimą skolinimą ir atsakingas išlaidas. Skatiname kreditų valdymo sektoriaus reguliavimą ir veikiame kaip sprendimų priėmėjų diskusijų partneriai.

Žmonėms – už kiekvieno verslo sprendimo ir kiekvienos sąskaitos faktūros yra žmogus. Savo atsidavimu ir indėliu kasdien padedame atnešti pokyčių į žmonių gyvenimą.

Jums – ieškome į rezultatus orientuotų bendradarbių. Jūsų ambicijos ir pasiekimai bus Jūsų karjeros variklis. Mokymąsi ir idėjas panaudosite praktikoje, įgysite žinių ir naujų įgūdžių.