Paskelbta naujausia 2021 m. „European Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Tikslas, misija ir vizija

Suvokiame save kaip verslo, vyriausybių ir kitų suinteresuotų subjektų, su kuriais kartu kuriame tvarią ekonomiką, partnerius.

Tikslas

Tvarios ekonomikos link

„Intrum“ veikla 24-iose rinkose, kuriose turime patirties visose srityse – nuo vietos įstatymų ir taisyklių iki sektoriaus standartų, yra didelis privalumas globalioje ekonomikoje. Kadangi siūlome paslaugų visame pasaulyje ir turime vietinių žinių, galime suprasti savo klientų ir užsakovų padėtį ar verslą. Be to, „Intrum“ siūlo asmeniškai pritaikytus sprendimus: įvertiname kredito riziką ir gebėjimą atsiskaityti kiekvienu konkrečiu atveju. Papildomas 160-ies partnerių tinklas leidžia mums teikti savo paslaugas visame pasaulyje.

„Intrum“ prisideda prie tvarios ekonomikos kūrimo žmonėms, įmonėms ir visai visuomenei. Tvirtiname, jog laiku atsiskaityti su įmonėmis ir organizacijomis būtina, kad jos galėtų nuolat augti ir vystytis. Be to, individualiu lygmeniu tvari ekonomika yra geros gyvenimo kokybės pagrindas, kuriantis žmonėms galimybes įgyvendinti savo svajones ir tikslus. Teikdama savo paslaugas, „Intrum“ sukuria darbo vietų ir suteikia galimybę augti.

Misija

Padedame įmonėms klestėti, rūpindamiesi jų klientais

„Intrum“ mokėjimo sprendimais ir kredito bei išieškojimo paslaugomis padedame įmonėms gauti mokėjimą už parduotas prekes ir paslaugas. Padedame daugiau kaip 80 000 firmų augti, rūpindamiesi jų klientais. Pagrindinį dėmesį skiriame vertės verslui ir visuomenei kūrimui. Tai naudinga ne tik įmonėms, nes su jomis laiku atsiskaitoma, bet ir piliečiams, nes jie atsikrato skolų. Mes, „Intrum“, norime įnešti ilgalaikį indėlį: suvokiame save kaip verslo, vyriausybių ir kitų suinteresuotų subjektų, su kuriais kartu kuriame tvarią ekonomiką, partnerius.

„Intrum“ turi biurus 24-iose Europos šalyse ir platų partnerių tinklą, todėl gali padėti didelėms, vidutinėms ir mažoms įmonėms bei organizacijoms visame pasaulyje. Atsižvelgdami į vartotojų įžvalgas, suprantame žmones, skirtingus požiūrius, situacijas ir visada su kitais elgiamės pagarbiai bei draugiškai. Tai galioja mūsų užsakovams ir jų klientams, taip pat mūsų kolegoms. Remdamasi šiomis vertybėmis, „Intrum“ siekia kurti pasitikėjimu pagrįstus ilgalaikius santykius su užsakovais.

„Intrum“ įsteigta 2017 m., susijungus įmonėms „Intrum Justitia“ ir „Lindorff“. Kaip viena įmonė, siūlome išmanias ir veiksmingas procedūras bei sprendimus ir teikiame aukšto lygio aptarnavimą, laikydamiesi griežtų etikos standartų ir vertybių. Sukaupta patirtis ir turima galimybė dirbti visame pasaulyje užtikrina neginčijamą „Intrum“ pirmavimą rinkoje.

Vizija

Būti patikimu ir gerbiamu kiekvieno, kuris teikia ir gauna kreditus

Unikali rinkos lyderio pozicija reiškia ir didelę atsakomybę. Esame pavyzdinis modelis savo sektoriuje. Turime ne tik galimybę, bet ir pareigą kurti naujus standartus ir keisti žmonių supratimą apie kreditų valdymą. Vykdydami etišką ir tvarią verslo veiklą, siekiame tapti tikru etalonu savo sektoriuje.

Mūsų vizija – užtikrinti, kad „Intrum“ pasitikėtų ir gerbtų visi, kurie teikia ir gauna kreditus. Tikime, kad įgyvendinant viziją yra svarbus tvarumo įsipareigojimas.