Tikslas, misija ir vizija

Suvokiame save kaip verslo, vyriausybių ir kitų suinteresuotųjų subjektų, su kuriais kartu kuriame tvarią ekonomiką, partnerius.

Tikslas

Tvarios ekonomikos link

„Intrum“ veikla 24 rinkose, kuriose turime patirties visose srityse nuo vietos įstatymų ir taisyklių iki sektoriaus standartų, yra didelis privalumas globalioje ekonomikoje. Kadangi siūlome paslaugas visame pasaulyje ir turime vietinių žinių, galime suprasti savo klientus ir užsakovų padėtį ar verslą. Be to, „Intrum“ siūlo asmeniškai pritaikytus sprendimus: įvertiname kredito riziką ir gebėjimą atsiskaityti kiekvienu konkrečiu atveju. Dėl papildomo 160 partnerių tinklo mūsų paslaugos teikiamos visame pasaulyje.

„Intrum“ prisideda prie tvarios ekonomikos kūrimo žmonėms, įmonėms ir visai visuomenei. Tvirtiname, jog laiku atsiskaityti su firmomis ir organizacijomis būtina, kad jos galėtų nuolat augti ir vystytis. Be to, individualiu lygmeniu tvari ekonomika yra geros kokybės gyvenimo pagrindas ir sukuria žmonėms galimybes įgyvendinti savo svajones ir tikslus. Teikdama savo paslaugas „Intrum“ sukuria darbo vietų ir suteikia galimybę augti.

 

Misija

Padedame įmonėms klestėti, rūpindamiesi jų klientais

„Intrum“ mokėjimo sprendimais ir kredito bei išieškojimo paslaugomis padedame įmonėms gauti apmokėjimą už parduotas prekes ir paslaugas. Padedame daugiau kaip 80 000 savo klientų firmų augti, rūpindamiesi jų užsakovais. Pagrindinį dėmesį skiriame vertės verslui ir visuomenei kūrimui. Tai naudinga ne tik įmonėms, nes su jomis laiku atsiskaitoma, bet ir piliečiams, nes jie atsikrato skolų. Mes, „Intrum“, norime įnešti ilgalaikį indėlį: suvokiame save kaip verslo, vyriausybių ir kitų suinteresuotųjų subjektų, su kuriais kartu kuriame tvarią ekonomiką, partnerius.

„Intrum“ turi biurus 24 Europos šalyse ir platų partnerių tinklą, todėl gali padėti didelėms, taip pat vidutinėms ir mažosioms įmonėms ir organizacijoms visame pasaulyje. Atsižvelgdami į vartotojų įžvalgas, suprantame žmones, skirtingus požiūrius bei situacijas ir visada su kitais elgiamės oriai ir pagarbiai. Tai galioja mūsų klientams ir jų užsakovams, taip pat mūsų kolegoms. Remdamasi šiomis vertybėmis, „Intrum“ siekia kurti pasitikėjimu pagrįstus ilgalaikius santykius su klientais.

„Intrum“ įsteigta 2017 m., susijungus įmonėms „Intrum Justitia“ ir „Lindorff“. Kaip viena įmonė, siūlome išmanias ir veiksmingas procedūras bei sprendimus ir teikiame aukšto lygio aptarnavimą, laikydamiesi griežtų etikos standartų ir vertybių. Patirtis ir pasaulinė veiklos apimtis užtikrina neginčijamą „Intrum“ pirmavimą rinkoje.

 

Vizija

Būti patikimu ir gerbiamu kiekvieno, kuris teikia ir gauna kreditus

Unikali rinkos lyderio pozicija reiškia ir didelę atsakomybę. Esame pavyzdinis modelis savo sektoriuje. Turime ne tik galimybę, bet ir pareigą kurti naujus standartus ir keisti žmonių supratimą apie kreditų valdymą. Vykdydami etišką ir tvarią verslo veiklą, siekiame tapti tikru etalonu savo sektoriuje.

Mūsų vizija – užtikrinti, kad „Intrum“ pasitikėtų ir gerbtų visi, kurie teikia ir gauna kreditus. Tikime, kad įgyvendinant viziją yra svarbus tvarumo įsipareigojimas.