Paskelbta naujausia 2022 m. „European Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Skolų išieškojimas ateityje

„Intrum“ – tai įmonė, kuri didžiuojasi paveldu, tačiau tuo pat metu tiki puikia ateitimi. Šių laikų technologinė pažanga, nauji klientų ir pirkimo įpročiai ir trikdantys verslo modeliai veikia mus ir mūsų klientus.

„Intrum“ nuolat siekia tobulinti savo pasiūlymus ir sukurti naujų būdų dirbti dar išmaniau. Analitikos ir skaitmeninių naujovių derinys suteikia galimybę teikti naujas, individualiai pritaikytas paslaugas. Taigi toliau investuosime į skaitmeninius duomenų sprendimus, kad sukurtume dar geresnius santykius su klientais. Be to, ir toliau augsime esamose ir naujose rinkose. „Intrum“ toliau stiprins neginčijamo rinkos lyderio poziciją.
Mūsų turima rinkos lyderio pozicija – didelė atsakomybė. Savo darbą galime atlikti tik tuomet, jei įstengiame išlaikyti klientų ir užsakovų pasitikėjimą, todėl „Intrum“ svarbu sektoriuje išlaikyti savo, kaip pavyzdinio modelio, poziciją. Mes, „Intrum“ darbuotojai, visuomet darome daugiau, nei privaloma, ir visa mūsų tapatybė bei elgesys pagrįsti etiško elgesio tradicija. Kad ir ką darytume, siekiame atitikti aukščiausius standartus, veikti profesionaliai ir atsakingai. 
Mūsų vizija – užtikrinti, kad „Intrum“ pasitikėtų ir gerbtų visi, kurie teikia ir gauna kreditus. Sprendimais, kurie užtikrina augimą ir padeda klientams išsilaisvinti iš skolų, kuriame bendras vertybes žmonėms, įmonėms ir visuomenei.
Įsipareigoję kiekvieną dieną tapti šiek tiek geresni nei vakar, atskleidžiame geriausias vienas kito savybes. Augame kaip asmenybės ir komandos, kad kurtume „Intrum“ ateitį, suteiktume savo klientams ir jų užsakovams didesnę vertę. Pasaulis nuolat keičiasi, todėl mes tobulėjame kartu ir skinamės kelią link tvarios ekonomikos.