Paskelbta naujausia 2022 m. „European Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Neginčijama rinkos lyderė

Rinkoje pirmaujanti kreditų valdymo įmonė „Intrum“ turi įvairios skolų išieškojimo paslaugų teikimo patirties. Vystome verslą 24-iose Europos šalyse; mūsų įmonių grupėje dirba daugiau kaip 9000 patyrusių darbuotojų. „Intrum“ buvo įsteigta 2017 m., susijungus įmonėms „Intrum Justitia“ ir „Lindorff“.

Taigi įmonė yra unikali dėl savo geografinės aprėpties ir apimties. Vis dėlto pirmavimas rinkoje reiškia didelę atsakomybę. Save suvokiame kaip sektoriaus pavyzdinį modelį ir turime ne tik galimybę, bet ir pareigą kurti naujus standartus bei keisti žmonių supratimą apie kreditų valdymą. Vykdydami etišką ir tvarią verslo veiklą, norime tapti tikru etalonu savo sektoriuje.

Padedame įmonėms klestėti, rūpindamiesi jų klientais

Įmonė „Intrum“ kuria vertę savo klientams, užsakovams, savininkams ir visai visuomenei. Mus veda tikslas ir mūsų vertybės – empatija, etika, atsidavimas, sprendimai, nusakančios, kas mes esame ir kaip veikiame. Mes pasirūpiname, kad įmonėms būtų sumokėta, padedame žmonėms atsikratyti skolų ir leidžiame visuomenei augti.

Tvarios ekonomikos link

„Intrum“ teikia įvairias kreditų valdymo, įskaitant finansines ir išieškojimo, paslaugas ir padeda bet kokio dydžio įmonėms klestėti: pagerina jų pinigų srautus, padidina likvidumą ir sumažina riziką. Prekybą darome paprastą, saugią ir sąžiningą ir užtikriname, kad įmonėms būtų sumokėta, o žmonės atsikratytų skolų. Štai kaip prisidedame prie tvarios ekonomikos kūrimo visuomenei, įmonėms ir žmonėms.

Skolų išieškojimas ateityje

„Intrum“ – tai įmonė, kuri didžiuojasi paveldu, tačiau tuo pat metu tiki puikia ateitimi. Dėl skaitmeninių iniciatyvų ir stiprios orientacijos į klientą siekiame žengti sektoriaus priešakyje.