Kas esame ir ką veikiame

„Intrum“, kurios istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 100 metų, 2017 m. po įmonių „Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ susijungimo tapo pirmaujančia skolų išieškojimo ir kreditų valdymo įmone pasaulyje. Šiuo metu „Intrum“ vykdo veiklą 24 Europos šalyse. „Intrum“, kurioje dirba daugiau kaip 8000 darbuotojų, suteiksiančių papildomos galios Jūsų verslui ir grąžinsiančių Jūsų klientus į tvarių išlaidų gyvenimą, visuomet pasirengusi padėti.

Dažnai, susisiekę su Jūsų klientais, sužinome, kad kai kurie jų niekada anksčiau nebendravo su išieškojimo įmone. Klientas gali būti įsitempęs, išsigandęs ir galbūt kiek sutrikęs dėl to, ką iš tiesų reiškia jo gautas pranešimas apie išieškojimą. Mūsų darbuotojai specialiai išmokyti padėti tokiam klientui ir yra aprūpinti priemonėmis, kad galėtų užmegzti pasitikėjimu grįstą, atvirą dialogą. Jie gali nukreipti klientą tinkamu keliu, kad padėtų jam išspręsti problemą ir jis vėl taptų pelningu mūsų užsakovo klientu.
Kalbamės su jaunu studentu, kuris pamiršo apmokėti sąskaitą ir aiškinasi, kaip atsiskaityti iš turimų sumų. Kalbamės su pagyvenusia pora, kuriai nepakanka pinigų visoms sąskaitoms apmokėti ir kuriai tenka rinktis, ką apmokėti pirmiausia. Kalbamės su bedarbe vieniša motina, kuri nežino, kaip sudurti galą su galu. Štai ką mes darome. Kiekvieną dieną.
Dirbame didelėms ir mažoms visų sektorių įmonėms, organizacijoms ir vyriausybėms, kad padėtume joms išieškoti nesumokėtas skolas ir auginti savo verslą. „Intrum“ siūlo platų paslaugų asortimentą, įskaitant skolų išieškojimą, kreditų informacijos teikimą, skolų pirkimą, atsiskaitymo ir sąskaitų faktūrų išrašymo paslaugas ir įžvalgas apie klientus.
Kai užsakovai perduoda mums bylą, jau žinome, kad jiems reikia atgauti pinigus greitai ir patikimai. Taip pat svarbu užsakovų noras, kad klientai pas juos sugrįžtų. Ir jie pasitiki, kad mes tuo pasirūpinsime. Pasipriešinimo mažinimas ir klientų mokumo atkūrimas Mes, „Intrum“, didžiuojamės, kad vykdome etišką verslą ir siekiame skatinti naujoves ir veiklos veiksmingumą savo sektoriuje.