Paskelbta naujausia 2021 m. „European Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Kas esame ir ką veikiame

„Intrum“ istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 100 metų. 2017 m., po įmonių „Lindorff“ ir „Intrum Justitia“ susijungimo, „Intrum“ tapo pirmaujančia skolų išieškojimo ir kreditų valdymo įmone pasaulyje. Šiuo metu ji vykdo veiklą 24-iose Europos šalyse plius Lotynų Amerika (Brazilija). „Intrum“, kurioje dirba daugiau kaip 10000 darbuotojų, suteiksiančių papildomos galios Jūsų verslui ir grąžinsiančių Jūsų klientus prie tvarių išlaidų, visuomet pasirengusi padėti.

Dažnai, susisiekę su Jūsų klientais, sužinome, kad kai kurie jų niekada anksčiau nebendravo su išieškojimo įmone. Klientas gali būti įsitempęs, išsigandęs ir galbūt kiek sutrikęs dėl to, ką iš tiesų reiškia jo gautas pranešimas apie išieškojimą. Mūsų darbuotojai specialiai išmokyti padėti tokiam klientui ir yra aprūpinti priemonėmis, kad galėtų užmegzti pasitikėjimu grįstą, atvirą dialogą. Jie gali nukreipti tinkamu keliu, kad padėtų klientui išspręsti problemą ir jis vėl taptų pelningu mūsų užsakovo klientu.
Kalbamės su jaunu studentu, kuris pamiršo apmokėti sąskaitą ir aiškinasi, kaip atsiskaityti su turimomis lėšomis. Kalbamės su pagyvenusia pora, kuriai nepakanka pinigų visoms sąskaitoms apmokėti ir kuriai tenka rinktis, už ką mokėti pirmiausia. Kalbamės su bedarbe vieniša motina, kuri nežino, kaip sudurti galą su galu. Štai ką mes darome. Kiekvieną dieną.
Dirbame didelėms ir mažoms visų sektorių įmonėms, organizacijoms ir vyriausybėms, kad padėtume joms išieškoti nesumokėtas skolas ir auginti savo verslą. „Intrum“ siūlo platų paslaugų asortimentą, įskaitant skolų išieškojimą, kreditų informacijos teikimą, skolų pirkimą, atsiskaitymo ir sąskaitų faktūrų išrašymo paslaugas ir įžvalgas apie klientus. 
Kai užsakovai perduoda mums bylą, jau žinome, kad jiems reikia atgauti pinigus greitai ir patikimai. Taip pat svarbu, kad klientai pas juos sugrįžtų. Ir užsakovai tiki, kad mes tuo pasirūpinsime: mažinsime pasipriešinimą ir atkursime klientų mokumą. Mes, „Intrum“, didžiuojamės, kad vykdome etišką verslą ir siekiame skatinti naujoves bei veiklos veiksmingumą savo sektoriuje.