Paskelbta naujausia 2022 m. „European Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

Ką reiškia dirbti „Intrum“

Dirbti „Intrum“ reiškia dirbti įmonėje, įsipareigojusioje padėti žmonėms. Turime daugiau nei 10 000 darbuotojų 25 šalyse, esame neginčijamas pasaulinis lyderis kredito paslaugų srityje ir mes visada ieškome naujų talentų.

Dirbdami „Intrum“ netrukus suprasite, kad mūsų versle pagrindinis dėmesys skiriamas žmonėms, t. y. darbuotojams, užsakovams ir klientams. Mes rūpinamės savo darbuotojais ir darbas „Intrum“ suteikia šias galimybes:

Prisijungti prie tarptautinio rinkos lyderio

Dirbdami mūsų komandoje dirbsite tarptautinėje rinkoje pirmaujančioje įmonėje. Tai ne tik skamba puikiai. Tai taip pat reiškia, kad dirbsite su geriausiais žmonėmis, įdomiausiais klientais, sužinosite apie visas rinkos naujoves ir laikysitės aukščiausių etikos standartų. Tai taip pat reiškia, kad dirbsite tarptautinėje aplinkoje ir bendradarbiausite su kolegomis iš visų 24 Europos šalių bei iš Lotynų Amerikos (Brazilijos).

Užsiimti prasmingu darbu

Savo verslu padedame kitiems. Padedame įsiskolinusiems asmenims išeiti iš sudėtingų situacijų. Padedame įmonėms gauti įmokas, kad jos galėtų augti, įdarbinti ir klestėti. Tai savo ruožtu teigiamai paveikia visą ekonomiką. Dirbdami su mumis galite tapti svarbia šios grandinės dalimi. Dėl to jūsų darbas „Intrum“ įmonėje įgyja gilesnę prasmę. Nepriklausomai nuo jūsų pareigų.

Priklausyti kultūrai, kurioje suteikiama pagalba ir vertinamos pastangos

„Intrum“ kultūrą sukūrė mūsų atsidavę ir skirtingi žmonės. Joje duodama ir imama. Duokite tai, ką galite geriausio, ir pasinaudokite mūsų siūlomomis galimybėmis. Čia keliami aukšti reikalavimai, bet kartu ir visada suteikiama pagalba. Aplinka čia ne tik draugiška ir įtraukianti, bet kartu ir pilna iššūkių bei konkurencinga. Šis dvilypumas atsispindi mūsų vertybėse: empatija ir etika – atsidavimas ir sprendimai. Tokioje kultūroje galite sparčiai tobulėti. Bet tam daugiausiai įtakos turi Jūsų pačių pastangos. Visada siekite geriausio. Ir rezultatai ateis savaime.

Turėti galimybę augti

„Intrum“ suteikia daug galimybių tobulėti. Mūsų didelėje organizacijoje yra daug galimybių kilti karjeros laiptais, specializuotis ir užimti pareigas rotacijos būdu. Arba netgi išbandyti darbą užsienyje. Turite teisę patys dėl to apsispręsti. Kadangi mūsų verslas grindžiamas pagalba kitiems – privatiems asmenims ir įmonėms – savo darbe tobulėsite ir kaip asmenybė. Paprasčiau tariant, tobulėsite siekdami pokyčių.


Prisijunk prie mūsų