Paskelbta naujausia 2022 m. „European Payment Report“. Daugiau skaitykite čia >>>

2021 m. „Intrum“ finansinė ir tvarumo ataskaita

Per pastaruosius metus didžiausią dėmesį skyrėme augimui ir įmonės transformavimui į vieną globalią bendrovę (One Intrum).

Metų įvykiai

 1. Nepaisant pandemijos, laipsniškas verslo klimato gerinimas

  Visuomenės ir ekonomikų „atsivėrimas“ Europoje po pandemijos suteikė postūmį gerinti makroekonominę aplinką. „Intrum“ klientai ir skolininkai optimistiškiau žvelgė į artimiausią ateitį, kurią lėmė augantis vartojimas ir atsinaujinęs pasitikėjimas ekonomikos augimu. Tuo pačiu metu „Intrum“ verslo aplinka per metus palaipsniui gerėjo.

 2. „ONE Intrum“ įgauna pagreitį

  Siekdami tapti globalia įmone, įdiegėme standartizuotas ir modernias sistemas, procesus ir darbo metodus. Ir toliau stipriname ir teikiame pridėtinę vertę savo klientams ir skolininkams.

 3. Dėmesys transformacijai ir augimui

  Kartu su augančiu klientų aktyvunu ir teigiamomis kreditų valdymo bei investicijų į portfelius galimybėmis, dėjome daug pastangų, kad paskatintume pokyčius ir sukurtume tvarų pagrindą organiškam verslo augimui.

 4. Pažanga tvarumo srityje

  „Intrum“ tvarumo programa per metus sulaukė išorinio pripažinimo gavusi labai gerus įvertinimus iš „Sustainalytics“,  „Morgan Stanley Capital International“ (MSCI) ir kt.

Atsisiųskite