Dėmesio! 

Dėl susiklosčiusios nepaprastos padėties šalyje bei užtikrinant darbuotojų sveikatos saugą, laikinai nepriimsime klientų Intrum biure. Su mumis susisiekti galite el. paštu: sprendimas.lt@intrum.com arba telefonu: +370 52 045 600

Pagarbiai,

Intrum Lietuva

Etiškas skolų išieškojimas krizės metu

Brangus Kliente,

Tai yra ypatingai sudėtinga situacija, kurios nė vienas iš mūsų nesame patyrę.

Dėl COVID-19 protrūkio pasaulis aplink mus keičiasi kiekvieną dieną. Mes, „Intrum“, siekiame rasti geriausius sprendimus šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Dėl koronaviruso paplitimo daugeliui žmonių staiga sumažėja atlyginimai arba jie yra atleidžiami iš darbo. Tai sukuria didžiulį finansinį neužtikrintumą privačiuose namų ūkiuose ir įmonėse visoje Europoje.

Mes tai suprantame.

Mes žinome, kad daugelio klientų padėtis pasikeitė. Skolos vis dar yra, tačiau atsiskaitymo tikimybė sumažėjo dėl ligos, rūpinimosi artimu žmogumi ar darbo / pajamų praradimo.

Sunkiu ir neapibrėžtu laikotarpiu metu mes vadovaujamės savo įmonės vertybėmis, prisidėdami prie tvarios ekonomikos kūrimo. Mūsų vertybės, tai Etika, Empatija, Atsidavimas ir Sprendimai. Šiuo metu, labiau nei bet kada, mes vadovaujamės Etika ir Empatija.

Mes, „Intrum“, padarysime viską, kad surastume geriausią išeitį Jūsų individualiai situacijai.

Todėl raginame visus, turinčius mokėjimo problemų, susisiekti su mumis, kad galėtume rasti veiksmingus sprendimus.

Kreipkitės į mus ir kartu rasime sprendimą - sprendimas.lt@intrum.com