Patarimai, kurie padės atlikti pavasarinį asmeninių finansų valymą

Ateina pavasaris ir gali būti, kad šiokio tokio pavasarinio valymo reikia ne tik Jūsų namams. Duosime Jums 6 patarimus, kaip išvalyti asmeninius finansus.

Galbūt pradėjote svajoti apie vasarą ir mąstote, kaip tam sutaupyti pinigų, arba gal tiesiog norite, kad liktų šiek tiek atliekamų pinigų sąskaitoje mėnesiui pasibaigus? Gal turite problemų dėl atsiskaitymo ir nežinote, kaip pradėti valymą?

Neatsižvelgiant į tai, kokia yra problema, Jums gali praversti šie patarimai:

  • Gaukite apžvalgą. Dauguma bankų pateikia suvestinę, kur išleidžiate pinigus. Tai puiki galimybė pasitikrinti, ar tinkamai pasirenkate prioritetus, ir kam pinigus leidžiate bereikalingai.
  • Paverskite biudžeto stebėjimą pramoga! Tai gali būti nuobodžiausias patarimas, tačiau ilgainiui sulauksite rezultato. Tada bus lengviau apžvelgti, ką iš tiesų sunaudojate per mėnesį, ir kur galite šiek tiek sutaupyti.
  • Padenkite savo skolą išankstiniais daliniais mokėjimais. Ilgainiui gali daug kainuoti, jei nesumokėsite savo skolų, tačiau kraštutiniu atveju galite susisiekti su tais, kuriems esate skolingas, ir pamatysite, ar galima susitarti. Jeigu gavote įspėjimą apie išieškojimą, svarbu tai vertinti rimtai. Jei galite, sumokėkite visą sumą arba susisiekite su mumis, kad galėtume pamėginti kartu rasti sprendimą.
  • Stebėkite mobiliojo telefono naudojimą. Mobilusis telefonas dažnai nutekina pinigus. Be abonentinio mokesčio, mokate už parsisiųstas programėles, duomenų naudojimą, tarptinklinį ryšį ir kitas papildomas paslaugas. Kiti nematomų išlaidų pavyzdžiai yra abonentiniai mokesčiai ir elektroninė komercija. Gaukite telefono išlaidų suvestinę ir stebėkite sąskaitas. Būtinai palyginkite kainas.
  • Jei įmanoma, naudokitės automatinio atsiskaitymo galimybe ir e. sąskaitomis, visada apmokėkite sąskaitas iki nustatyto termino, kad išvengtumėte delspinigių ir skolų išieškojimo. Jei gavote išieškojimo agentūros sąskaitą, svarbu nedelsiant susisiekti su šia agentūra arba kreditoriumi, kad išspręstumėte savo problemą.
  • Parduokite tai, ko Jums nereikia, ir pirkite naudotus daiktus. Atlikite stalčių ir spintų pavasarinį valymą. Kiekvienas turi nebereikalingų daiktų, kuriuos pardavus internete galima užsidirbti. Be to, galite rasti naudotų daiktų, kurių norite. Pirmiausia patikrinkite naudotų daiktų prekybos vietą. Pirkdami naudotą dviratį, sofą ar lauko baldus, sutaupysite daugybę pinigų.
  • Reikia pagalbos? O gal turite klausimų? Esame pasirengę Jums padėti.