Dešimt patarimų, kad pinigų srautas būtų sklandus

Baigiasi pinigai likus kelioms dienoms iki atlyginimo? Sėdite ant krūvos sąskaitų, kurios jau seniausiai turėjo būti apmokėtos? Geriausias būdas suvaldyti savo finansus – susidaryti biudžetą, kuris padės stebėti mėnesio pajamas ir išlaidas.

Valdykite savo finansus. Norėtume pasidalyti 10 gerų patarimų, kurie padės užsitikrinti sklandų pinigų srautą:

  1. Apskaičiuokite savo išlaidas taip, kad išleistumėte ne daugiau, nei turite. Sutvarkykite savo namų ūkio išlaidas: sudarykite visų kiekvieno mėnesio išlaidų sąrašą ir neleiskite pinigų, kurių neturite. Yra daugybė mobiliųjų programėlių, padedančių valdyti asmeninius finansus (išlaidų ir biudžeto planavimas, sąskaitų stebėjimas ir t.t.)
  2. Prieš ką nors pirkdami, gerai pagalvokite – ar Jums tikrai to reikia?
  3. Atsidėkite pinigų numatomoms sąskaitoms apmokėti: nuo pajamų mokesčio iki automobilio draudimo ar registracijos.
  4. Niekada nepasirašykite sutarties, kol neperskaitėte ir neišsiaiškinote joje nurodytų sąlygų.
  5. Visada perskaitykite smulkiu šriftu parašytą tekstą ir venkite papildomų išlaidų, visada atsiskaitydami laiku.
  6. Jei negalite apmokėti sąskaitos laiku, nedelsdami praneškite tiems, kuriems esate skolingi – galbūt pavyks susitarti dėl atsiskaitymo ar pratęsti sąskaitos apmokėjimo laiką.
  7. Jei nesumokėsite įsiskolinimo, su Jumis gali susisiekti kreditų valdymo įmonės atstovas. Tokiu atveju reikia nedelsiant reaguoti, kad sumažintumėte galimą žalą ir išlaidas. Pakalbėkite su kreditų valdymo  įmone apie savo finansinę padėtį ir ieškokite sprendimų.
  8. Komunikuodami ir ieškodami sprendimo, galite rasti būdą išspręsti įsiskolinimo problemą.
  9. Jei sudarėte mokėjimo planą, tesėkite savo pažadus. Jei sumokėti negalite, būtina nedelsiant susisiekti su kreditų valdymo įmone. Geros reputacijos kreditų valdymo specialistai, kaip mes, yra pasirengę padėti Jums atsikratyti įsiskolinimų.
  10. Neignoruokite piniginių problemų, kaip galima greičiau kreipkitės dėl konsultacijos ir stenkitės tvirtai valdyti savo finansinę padėtį.

Reikia pagalbos? O gal turite klausimų? Esame pasirengę Jums padėti.