Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Slapukų politika

Mes, UAB „Intrum Lietuva“ naudojame slapukus savo svetainėje (www.intrum.lt)

Kas yra Slapukai?

Slapukai yra maži failai, kuriuose yra raidžių ir skaičių, kurie saugomi jūsų įrenginyje. Slapukai ir kitų panašių technologijos yra plačiai naudojamos siekiant, kad interneto svetainės veiktų taip, kaip numatyta ir efektyviau, o taip pat suteikti informaciją savininkams, kaip naudojama svetainė.

Kodėl naudojame slapukus?

Slapukus naudojame šiais tikslais:

  • Norėdami apsaugoti mūsų svetainę ir užtikrinti jos saugumą
  • Suskaičiuoti apsilankymus ir srautą mūsų svetainėse, kad galėtume įvertinti ir pagerinti jos našumą pagal jūsų lūkesčius
  • Suteikti patobulintą funkcionalumą ir, jei norite, suasmeninimą
  • Gebėti vykdyti reklamą kartu su mūsų reklamos partneriais
  • Vartotojo autentifikavimui arba formos lauko informacijai
  • Atsiminti jūsų pageidavimus

Šio puslapio apačioje rasite mygtuką, nukreipiantį į slapukų nustatymus. Čia galite pamatyti, kokiam tikslui kiekvienas slapukas įdiegiamas, ir patys nuspręsti, ar leidžiate mums juos įdiegti, ar ne (nebent tai yra griežtai būtini slapukai).

Įvairių rūšių slapukai

Griežtai būtini slapukai yra reikalingi, kad svetainė galėtų veikti, todėl jų negalima išjungti. Šie slapukai paprastai nustatomi reaguojant į jūsų atliktus veiksmus. Pavyzdžiui, prisijungimas arba formų pildymas. Galite nustatyti, kad naršyklė blokuotų šiuos slapukus, tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju kai kurios svetainės dalys gali neveikti. Šie slapukai nesaugo jokios asmenį identifikuojančios informacijos.

Našumo slapukai skaičiuoja apsilankymus ir srauto šaltinius, kad galėtume įvertinti ir pagerinti svetainės našumą. Jie padeda suprasti, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai populiarūs ir stebėti kaip lankytojai juda svetainėje. Iš šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anoniminė.

Funkciniai slapukai leidžia svetainei teikti patobulintą funkcionalumą ir suasmeninimą. Juos gali nustatyti svetainės savininkas arba trečiosios šalies teikėjas, kurio paslaugos buvo įtrauktos į puslapį. Jei šie slapukai neleidžiami, kai kurios paslaugos dalys gali neveikti taip, kaip numatyta.

Tiksliniai slapukai yra slapukai, nustatyti reklamos tikslais. Reklamos partneris juos gali naudoti, kad sukurtų jūsų pomėgių profilį ir rodytų jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Šie slapukai nesaugo tiesioginių asmens duomenų, bet yra pagrįsti unikaliu jūsų naršyklės ir interneto įrenginio identifikavimu.

Norint naudoti našumo, funkcinius ir tikslinius slapukus, būtinas jūsų sutikimas. Griežtai būtini slapukai nereikalauja vartotojo sutikimo, nes šie slapukai užtikrina pilną ir nuolatinį svetainės turinio atvaizdavimą, kad galėtumėte prieiti prie jo ir gauti atitinkamą skaitmeninio naršymo ir interneto patirtį.

Kiek laiko saugomi slapukai?

Slapukai gali būti saugomi skirtingą laiką jūsų naršyklėje ar įrenginyje. Laikinieji slapukai (taip pat vadinami seanso slapukais) saugomi jūsų įrenginyje tol, kol uždarote naršyklę. Nuolatiniai slapukai turi savo galiojimo datą ir šiai datai pasibaigus slapukas ištrinamas, kai grįžtate į jį sukūrusią svetainę. Kiekvieno slapuko saugojimo laiką rasite „Slapukų nustatymuose“.


Kaip duoti arba atšaukti sutikimą dėl slapukų „Slapukų nustatymai“

Sutikimą dėl slapukų galite tvarkyti bet kuriuo metu šios svetainės apačioje esančiuose „Slapukų nustatymuose“. Galite priimti visus slapukus arba leisti mums naudoti tik kai kuriuos iš jų. Tai visiškai priklauso nuo jūsų ir manome, kad tai yra sąžininga. Kaip minėta aukščiau, tai netaikoma griežtai būtiniems slapukams.

Jei nenorite savo įrenginyje naudoti slapukų, atkreipkite dėmesį, kad tai gali turėti įtakos svetainės funkcionalumui ir gali būti, kad negalėsime jums suteikti galimybės pilnai naudotis mūsų interneto svetaine.
Jei leidžiate visus slapukus, sutinkate su visomis slapukų kategorijomis. Kai kuriais atvejais tai gali reikšti, kad pseudonimizuoti duomenys bus tvarkomi už ES/EEE ribų.

Slapukų ir kitų panašių technologijų sąrašas

Slapukų nustatymuose galite matyti visų mūsų įdiegiamų slapukų sąrašą, jų paskirtį ir kategoriją, įskaitant aprašą, ką kiekvienas slapukas veikia, kiek laiko jie saugomi ir ar tai pirmosios ar trečiosios šalies slapukas „Slapukų nustatymuose“. „Slapukų nustatymus“ rasite paspaudę žemiau esantį mygtuką.

Cookie Settings

Daugiau informacijos ir kontaktai

Jei turite klausimų dėl savo asmens duomenų tvarkymo, perskaitykite Privatumo pranešimą šioje svetainėje, kur taip pat rasite informaciją apie visas savo kaip duomenų subjektų teises, mūsų kontaktinę informaciją ir informaciją apie tai, kaip galite pasinaudoti savo kaip duomenų subjektų teisėmis.

Tekstas paskutinį kartą atnaujintas: 2023-04-03