Intrum palieka Baltijos šalių rinkas. Aktiva finansinė grupė įgyja Baltijos šalių įmones 

Daugiau informacijos > 

Duomenų subjekto teisės

Jei norite pateikti prašymą dėl bet kurios iš jūsų privatumo teisių, galite pateikti prašymą elektroniniu būdu čia.

Jei norite pateikti prašymą dėl bet kurios iš jūsų privatumo teisių, galite pateikti prašymą elektroniniu būdu čia, naudodami savo prisijungimo duomenis. Jei neturite tinkamų prieigos teisių pasinaudoti aukščiau pateikta nuoroda, užpildykite žemiau esančią formą.

Mes turėsime susisiekti su jumis, kad patvirtintume jūsų tapatybę ir išvengtume atsitiktinio arba tyčinio jūsų asmens duomenų nusiuntimo kitam asmeniui, ir nustatytume bei surastume informaciją, kurios jūs reikalaujate, nors tai nėra privaloma. Jei veikiate kito asmens vardu, mes taip pat turime patvirtinti jūsų tapatybę ir įgaliojimus, prieš jums atskleidžiant bet kokius asmens duomenis, susijusius su duomenų subjektu. Atkreipkite dėmesį, kad, jei negalėsime nustatyti jūsų tapatybės siekiant apsaugoti duomenų subjekto teises ir laisves, „Intrum“ negalės įvykdyti jūsų prašymo.

Jūsų užklausa bus įvykdyta per 30 dienų. Kartais, kai gauname daug prašymų arba ypač sudėtingų užklausų, terminas gali būti pratęstas ne ilgiau kaip dar dviem mėnesiais. Tokiu atveju mes jus informuosime. Atsižvelgiant į atsakymo į jūsų užklausą turinį, galite gauti el. laišką su nuoroda į saugų puslapį, kuriame galite pamatyti atsakymą į jūsų užklausą, laišką, kuris gali būti registruotas arba informacija gali būti perduodama asmeniškai mūsų buvimo vietose pateikus tinkamą tapatybės įrodymą. Jei mūsų atsakyme nėra jokių neskelbtinų duomenų ar didelio kiekio duomenų, mes susisieksime su jumis įprastomis ryšio priemonėmis.

Duomenų subjekto teisių prašymo forma

Pilnas adresasPrašome pateikti papildomos informacijos apie prašomas teises, kad galėtume geriausiai tvarkyti prašymą, įskaitant informaciją, kurioje veikiate duomenų subjekto vardu.